Інформаційний ресурс

На сайті ви можете знайти будь-яке підприємство України та переглянути актуальну інформацію по ньому. Також у картці показана наявність компанії в реєстрах, її досягнення та інформація для перевірки надійності компанії. Найближчим часом буде можливість прикріплювати прес-релізи. Інформація по компаніях індексується в пошукових системах для додаткової реклами.Написання та розміщення новин у ЗМІ

Вам надається можливість освітлення визначних подій та досянень компанії або конкретного працівника у засобах масової інформації. Можливе розміщення прес-релізів зі знижками на ресурсах наших партнерів: ТПП України, Корреспондент.net, Dengi.ua, ТСН, 1plus1.ua та інших. Розміщення прес-релізу на нашому сайті ukr-centr.com.ua для компаній-номінантів є безкоштовним.
Публікація новин – це додаткова згадка про вашу компанію в інтернеті, новини, які відображаються у перших результатах пошукових систем, додаткова реклама, підвищення престижу, іміджу та довіри до компанії.Найближчі заходи

Ви і працівники Вашої компанії можуть відвідати найближчі корисні заходи та отримати нові знання, знайомства та рішення деяких важливих задач підприємства. Для бажаючих можуть бути надані знижки та/або додаткові бонуси.

Виставка і конференція Food&NonFood Master, CatMаnMaster-2024
Більше

Заплановано проведення головної бізнес-події України – КМЕФ 2024
БільшеРеклама, маркетинг

Додатково Ви можете скористатись послугами наших надійних та перевірених партнерів, що нададуть якісний результат з питань:

- Розробки сайтів, програм та складних систем

- Якісна фото та відео зйомка

- Розробка фірмового стилю

- Трафік. Налаштування ефективної рекламної компанії

- Email-маркетинг

- Розробка банерів, логотипів, POS матеріалів та зовнішньої реклами

- Реєстрація торгівельних марок та об’єктів авторського права

- Складання ексклюзивних контрактів

- Захист інтересів в судах всіх рівнів у сфері інтелектуальної власності

Результат та якість гарантованоКурс та конвертер валют

Загружаем межбанк от minfin.com.ua
Загружаем межбанк от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua