Новини

10 квітня відбулось чергове засідання за участю Всеукраїнського галузево-аналіти ...

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Незабаром відбудеться виставка і конференція Food&NonFood Master, CatMаnMaster-2024

Дата: 2024-03-21
Переглядiв: 324

Конференція CatMаnMaster-2024

18-19 квітня 2024р. відбудеться головна подію року для ритейлерів та постачальників – виставка і конференція Food&NonFood Master, CatMаnMaster-2024. Ці події зберуть понад 400 ТОП менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж та компаній-постачальників. Цьогоріч тема: Best experience співпраці ритейлерів та постачальників.

Серед спікерів конференції буде багато професіоналів, що готові поділитись своїм досвідом. Зокрема, це комерційний директор RozetkaPay Олексій Миропольський, операційна директорка e-commerce VARUS Емілія Михальська, Директор з маркетингу мережі аптек «Подорожник» В’ячеслав Сауц, заступниця Міністра економіки України Надія Бігун, та інші експерти у цій сфері.

Під час конференції буде реалізовано Національний проєкт «Підготовка виробників та мереж до сезону 2024 закупівлі продуктової галузі України». Як зазначають організатори, метою проєкту є поліпшення та заповнення прогалин в асортименті забезпечення продуктами харчування населення України, за рахунок визначення переліку категорій потреби мереж та пошуку під них українських виробників, а також створення умов укладання контрактів на постачання продуктів харчування на основі серії переговорів між мережами, дистрибуторами і виробниками.

Реєстрація на відвідання події за цим посиланням.