«Всеукраїнський галузево-аналітичний центр» Спираючись на прийнятий законопроект 15 травня 2018 року № 6141 "Про сприяння залученню іноземних інвестицій" та в підтримку ЗУ "Про стимулювання розвитку регіонів", а також ЗУ "Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць" проводить номінації та відзначення кращих компаній і установ України.

Номінації направлені на формування бази перевірених та готових для реалізації інвестиційних проектів, а також кращих національних товаровиробників, лідерів галузі та інших перевірених компаній.

При цьому компанія може стати номінантом на отримання відзнак «Компанія Року» або «Вибір Споживача». Присвоєння відзнаки - це підтвердження досягнень компанії при веденні бізнесу, її першості та лідерства у галузі. Вказанні номінації є підставою для вибору компанії при співробітництві, залученні інвестицій, а також служать додатковими перевагами при участі на виставках та тендерах, маркетинговим інструментом як знак якості та надійності.

Відзнаки для підприємства

«КОМПАНІЯ РОКУ 2023» - офіційне підтвердження першості підприємства у своїй галузі.

Номінація підтверджує, що Ваше підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги. Відзнака присвоюється на основі реєстру надійності та інвестиційної привабливості.
«ВИБІР СПОЖИВАЧА 2023» - знак високої якості послуг компанії.

Номінація показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору.
Компанії можуть бути представлені до відзначення на основі Реєстру кращих постачальників товарів та послуг.

*Окрім аналітики та експертної оцінки кожна організація проходить додаткову перевірку перед присвоєнням статусу з метою відзначення лише добросовісних та кращих організацій.Додаткові послуги

Додаткові сервіси включенні для учасників номінації: