+38 (044) 228-41-48
office@ukr-centr.com.ua
«Всеукраїнський галузево-аналітичний центр» Спираючись на прийнятий законопроект 15 травня 2018 року № 6141 "Про сприяння залученню іноземних інвестицій" та в підтримку ЗУ "Про стимулювання розвитку регіонів", а також ЗУ "Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць" проводить номінації та нагородження кращих компаній і установ України.

Номінації направлені на формування бази перевірених та готових для реалізації інвестиційних проектів, а також кращих національних товаровиробників, лідерів галузі та інших перевірених компаній.

При цьому компанія може стати номінантом на отримання винагород «Компанія Року» або «Вибір Споживача». Присвоєння нагороди - це підтвердження досягнень компанії при веденні бізнесу, її першості та лідерства у галузі. Вказанні номінації є підставою для вибору компанії при співробітництві, залученні інвестицій, а також служать додатковими перевагами при участі на виставках та тендерах, маркетинговим інструментом як знак якості та надійності.

Нагороди для підприємства

«КОМПАНІЯ РОКУ 2018» - офіційне підтвердження першості підприємства у своїй галузі.

Номінація підтверджує, що Ваше підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги. Нагорода присвоюється на основі реєстру надійності та інвестиційної привабливості.
«ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018» - знак високої якості послуг компанії.

Номінація показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору.
Компанії можуть бути представлені до нагородження на основі Реєстру кращих постачальників товарів та послуг.

*Окрім аналітики та експертної оцінки кожна організація проходить додаткову перевірку перед присвоєнням статусу з метою нагородження лише добросовісних та кращих організацій.Нагороди для працівників

При отриманні статусу «Компанія року» підприємство отримує можливість протягом року двічі отримати іменні нагороди в честь ювілею або визначної дати.

Порядок представлення до нагородження та вручення нагород від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру:

1. Подання про відзначення працівника іменною нагородою вносять на ім’я Голови пленуму Комітету.
  1. Подання про відзначення працівника іменною нагородою вносять на ім’я Голови пленуму Асоціації.
  2. Висунення кандидатур до відзначення здійснюється за місцем роботи осіб, керівником підприємства або уповноваженим органом організації, яка представлена до нагородження галузевими нагородами «Компанія року» та «Вибір споживача»
  3. Клопотання про відзначення Орденом «За досягнення у галузі» та Орденом «Трудова слава» подаються в окремому порядку, згідно затвердженого державного зразка нагородного листа.
  4. У нагородному листі зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для відзначення її іменною нагородою, та проставляється печатка підприємства, установи, організації за місцем роботи особи.
  5. Подання про відзначення почесними нагородами, які вносяться з нагоди державного, професійного свята, ювілею особи або ювілею підприємства, установи, організації приймаються не пізніше як за місяць до відповідної дати.
  6. Разом з поданням, необхідно надати довідку, що підтверджує дату ювілею, та документ, в якому зазначається дата святкування відповідного заходу
Сертифікатом «Керівник року» нагороджується керівник підприємства, а також можливе представлення до відзнаки ключових працівників, які займають керівні посади.
Сертифікат затверджується Комітетом економічного співробітництва та розвитку підприємництва, Всеукраїнським галузево-аналітичним центром та організацією International Business Community.
Сертифікатом «Професіонал року» нагороджуються кращі працівники організації, що отримала статус «Компанія року». Перелік номінантів подається директором та затверджується комісією Аналітичного центру. Сертифікат завірений печаткою Всеукраїнського галузево-аналітичного центру та директором номінованого підприємства.
Сертифікатом можуть бути нагороджені працівники будь-якої галузі.
Медаль «Професіонал року» - іменна нагорода, що вручається працівнику із загальним стажем роботи від трьох років за досягнення на займаній посаді. Нагорода має свій унікальний номер, що відповідає номеру виданого посвідчення.
Перелік працівників подається директором підприємства та затверджуються комісію Аналітичного центру.
До нагородження орденом «За досягнення у галузі» можуть бути представлені особи, які займають керівні посади, або працівники за особливі досягнення у розвитку підприємства. Нагорода має свій унікальний номер що відповідає номеру виданого посвідчення.
Орден вручається переважно за досягнення в галузях: виробництво, сільське господарство та за ведення комерційної діяльності.
Орден «Трудова слава» - одна з найбільш значимих нагород, що видається працівникам компанії. Нагорода вручається переважно керівному складу підприємства, а також працівникам за особливі досягнення в економічній, соціальній та науковій діяльності. Орден має свій унікальний номер, що відповідає номеру виданого посвідчення.
Нагороди являються іменними та фіксуються в трудовій книжці працівника на основі статті 48 Трудового кодексу України відповідно до Наказу «Про затвердження Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників» Мінпраці України (до1997р.), Мін'юст України, Мінсоцзахист; Наказ, Інструкція від 29.07.1993 № 58)

Додаткові послуги

Додаткові сервіси включенні для учасників номінації:

ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
+38 (044) 228-41-48
+38 (094) 828-41-48

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 - 2019 ТОВ «ВГ Аналітцентр»