Про організацію


Всеукраїнський галузево-аналітичний центр веде діяльність спільно з головними організаційними партнерами у напрямках розвитку малого та середнього бізнесу, залучення іноземних інвестицій, створення відкритого інформаційного порталу, визначення кращих компаній та підвищення іміджу підприємств України.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГАЛУЗЕВО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР

Незалежний, позапартійний, дослідницький інститут. Інформаційно-аналітичий портал.

Організація займається широким спектром питань з дослідження економічної діяльності підприємств та організацій України. Головна діяльність пов'язана з визначенням надійних, перспективних і кращих підприємств, а також з розвитком в Україні програми партнерства на основі економічного аналізу. Однією з ключових задач являється визначення пріоритетних галузей та підприємств для інвестування. Важливе значення приділено перспективному прогнозуванню розвитку малих підприємств та створення іміджевого портфелю для кращих компаній країни, розвитку власного інформаційного порталу. Більше

Керівний складМайсак Вадим Григорович
Директор

Фінансовий аналітик, професійний сертифікований аудитор з 2010 року (Сертифікат аудитора: серія А, № 6760 від 23.12.2010 р.)


Кірєєв Вадим Олегович
Виконавчий директор

Експерт в галузі прогресивних IT-технологій та точних наук. Кваліфікований фахівець з питань інформатизації, розробки та удосконалення інформаційних публічних порталів, створення інформаційних баз.

СПОСТЕРЕЖНА РАДА

INTERNATIONAL BUSINESS COMMUNITY, LTD

Дослідницька та маркетингова організація. Партнер з питань залучення інвестицій

Компанія з 12-ти річним стажем роботи у сфері торгівлі, маркетингу, аудиту та дослідження кон’юктури ринку. Організація являється головним партнером Аналітичного центру з питань залучення іноземних інвестицій та участі національних виробників товарів та послуг в інноваційних та інвестиційних програмах. Більше

Керівний склад


Крисюк Ольга Володимирівна
Директор

Юрист (спеціалізація "Правове регулювання економіки" та "Фінансове право"). Фінансист (спеціалізація "Економіка підприємства"), громадський діяч, радник Профспілки працівників інноваційних і малих підприємств.


Кресан Ірина Миколаївна
Заступник директора

Експерт в галузі економіки, бухгалтерського, податкового обліку, аудиту та фінансової оптимізації; Фахівець з питань державних закупівель.

«АСОЦІАЦІЯ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА»

Громадська організація сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій та впровадження інновацій

http://associaciya-ukr.com.ua/

Головна мета проекту - сприяння розвитку малого бізнесу. Асоціація об’єднує суспільно-активну частину населення з ціллю впровадження новітніх методів ведення підприємницької діяльності, залучення іноземних інвестицій, визначення кращих товаровиробників і лідерів галузей економіки, відзначення підприємств стратегічного значення, керівників та співробітників підприємств - лідерів галузі. Організація надає інформаційний портал де представлена законодавча база, новини та відповіді на актуальні питання підприємців. Більше

Керівний склад


Римаренко Ігор Борисович
Голова правління

Експерт з питань залучення інвестицій та правової підтримки підприємницької діяльності. Директор ТОВ "ЛЕКСІС".


Руденко Микола Степанович
Заступник

Почесний працівник КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, кандидат економічних наук, доцент. Співавтор методик експертної оцінки підприємств. Досвід викладацької роботи більше 40-ка років. Більше

ЕКСПЕРТНА РАДА


Спасіченко Олександр Олександрович
Радник

Директор компанії з управління активами інституційних інвесторів «Бонум Групп» (м. Київ). Являється міжнародним експертом ринку цінних паперів.


Іськова Юлія Петрівна
Радник

Управляючий партнер «Правничий Дім «Копірайт». Адвокат з авторського права, експерт у сфері інтелектуальної власності.


Кобилінський Дмитро Петрович
Радник

Керівник Юридичної компанії: "Юркомфорт". Експерт з корпоративного права, ліцензування та дозвільної документації.


Черній Надія Іванівна
Радник

Експерт з питань кадрової політики і законодавства в сфері трудової діяльності