Щорічно, Всеукраїнським галузево-аналітичним центром, спільно з головними організаційними партнерами проводиться аналітика серед підприємств малого та середнього бізнесу з метою визначення надійних та пріоритетних для співпраці компаній. В результаті проведеного експертного аналізу формується реєстр “Надійних та інвестиційно привабливих підприємств” та реєстр “Кращих постачальників товарів та послуг”. Аналітика проводиться на основі даних попереднього періоду, з використанням актуальної інформації. Включені до реєстрів підприємства рекомендуються до співпраці, використання їх послуг або залучення інвестицій. Відмітка про рекомендацію та експертні висновки публікуються в картці компанії у розділі “Відзнаки та аналітика”. Кращі та пріоритетні компанії галузі можуть бути рекомендовані до відзнаки “Компанія року” та “Вибір споживача”.


Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств

Реєстр формує перелік підприємств, що відносяться до числа надійних та пріоритетних компаній, або підприємств соціально важливого значення. Компанії рекомендуються для співпраці, укладання довгострокових угод, залучення інвестицій та довгострокового кредитування.

Результати формуються щорічно серед підприємств малого та середнього бізнесу за використанням методу «Кластерного аналізу», як найбільш об’єктивного для порівняння та визначення кращих підприємств галузі. Експертний аналіз передбачає врахування розрахункових коефіцієнтів, що характеризують стабільність, рентабельність, ефективність роботи капіталу та ліквідність. По кожному з п’яти критеріїв аналізу компанія отримує бал, що характеризує її ефективність відносно інших підприємств галузі. Бали підприємства сумуються та формують загальну оцінку підприємства в залежності від якої компанія відноситься до відповідної категорії підприємств та отримує відповідні рекомендації. Методика затверджена комісією Всеукраїнського галузево-аналітичного центру від 28.12.2017р.

У реєстрі надійних та інвестиційно привабливих підприємств передбачені наступні категорії надійності та інвестиційної привабливості:

  • - Категорія надійних підприємств
  • - Категорія стабільної динаміки росту
  • - Стабільні та пріоритетні для співпраці

Для підвищення об’єктивності аналітики компанія оцінюється в рамках галузі та може бути включена до Національного та Регіонального реєстрів. В залежності від стажу роботи, компанія може бути віднесена до “Молодих підприємств” або “Підприємств, що динамічно розвиваються”

Дізнатись детальну інформацію або замовити розширений аналіз станом на сьогоднішню дату ви можете в експерта аналітичного відділу.


Реєстр кращих постачальників товарів та послуг

Реєстр «Кращих постачальників товарів та послуг» створено з метою визначення кращих підприємств галузі, що надають якісні та надійні послуги, які користуються високим попитом серед споживачів, відзнаки та розвитку підприємств стратегічного значення.

Реєстр розроблений на основі експертної оцінки комісії Аналітичного центру та за участі головних організаційних партнерів. Перелік включених компаній затверджується Протоколом. Аналітика проводиться щорічно серед всіх діючих підприємств України. Кожна компанія оцінюється за показниками, що характеризують попит послуги або товару серед клієнтів та споживачів. Додатково аналізуються відкриті реєстри, показники компанії по відношенню до галузі та регіону. До реєстру може бути включено до 3% діючих підприємств. Результати публікуються у відкритому доступі з правом вільного використання.

Для підвищення об’єктивності аналітики компанія оцінюється в рамках галузі та може бути включена до Національного та Регіонального реєстрів. Кращі та пріоритетні компанії галузі можуть бути рекомендовані до відзнаки в рамках програми відзнаки кращих постачальників “Вибір споживача”.

Дізнатись детальну інформацію або замовити розширений аналіз станом на сьогоднішню дату ви можете в експерта аналітичного відділу.