044-22-81-992
office@ukr-centr.com.ua

За результатами експертного аналізу підприємств формується перелік претендентів у номінаціях: «Компанія року» та «Вибір споживача». На основі аналізу компанія може бути включена до реєстрів, рекомендована для співпраці обо залученню інвестицій.


Рєстр надійності та інвестиційної привабливості

Списки сформовані серед підприємств малого та середнього бізнесу за використанням методу «Кластерного аналізу», як найбільш об’єктивного для порівняння та виділення кращих підприємств галузі. Методика затверджена комісією Всеукраїнського галузево-аналітичного центру від 28.12.2017р.

Результати сформовані на основі експертного аналізу та методології відбору з урахуванням розрахункових коефіцієнтів, що характеризують стабільність, рентабельність, ефективність роботи капіталу та ліквідність. По кожному з п’яти критеріїв аналізу компанія отримує бал, що визначає її положення серед інших підприємств. Сума балів додається та вноситься в окрему графу. За сумою балів компанія відноситься до відповідної категорії підприємств та займає своє положення в таблиці.

У номінації «Компанія року» передбачені наступні категорії надійності та інвестиційної привабливості:

- Категорія надійних підприємств

- Категорія стабільної динаміки росту

- Стабільні та пріоритетні для співпраці


З метою захищення даних частина інформації являється закритою. Деталі, що вас цікавлять ви завжди можете дізнатись в експерта аналітичного відділу.


Реєстр кращих постачальників товарів та послуг

Реєстр розроблений на основі експертної оцінки комісії Аналітичного центру. Перелік включених компаній затверджений протоколом № 18/2 від 25.04. 2018 р.

Кожна компанія отримує відмітку в картці реєстраційних даних у розділі досягнення, де відображений експертний висновок.ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
(044) 22-81-992

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 - 2019 ТОВ «ВГ Аналітцентр»