Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Підсумки засідання партнерів за участі Всеукраїнського галузево-аналітичного центру

Дата: 2024-06-27
Переглядiв: 275

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала про успішні зустрічі з партнерами для обговорення важливих аспектів розвитку українського бізнес-середовища. Представники Всеукраїнського галузево-аналітичного центру також були залучені до діалогу. На заході, який відбувся останніми днями, обговорювались ключові економічні показники 2023 року та їх вплив на господарську діяльність в країні.

Засідання партнерів 20.06.2024

За результатами зустрічі, голова Асоціації, Ігор Борисович Римаренко, представив аналіз динаміки відкриття та закриття підприємств у різних галузях економіки. У 2023 році понад 300 000 фізичних осіб-підприємців та 37 000 нових компаній розпочали свою діяльність. Зазначено, що найбільш популярними сферами діяльності стали торгівля, ІТ, надання індивідуальних послуг та соціальної допомоги. Ці дані свідчать про динамічний розвиток бізнес-середовища.

Одночасно, близько 25 500 юридичних осіб та 207 000 фізичних осіб-підприємців припинили свою діяльність за цей період.

Також голова Асоціації надав до розгляду присутнім експертам дані галузевої аналітики, які є основою формування Реєстрів, що дозволяють присвоїти компаніям та фізичним особам-підприємцям статус "Компанія року", "Вибір споживача" та "Підприємство-гарант".

Незважаючи на різноманітність галузей, деякі з них виділяються особливим зростанням та перспективами. Так, інформаційні технології, онлайн-торгівля, медичні послуги та екологічно чисті технології є секторами, що демонструють високий потенціал для розвитку в найближчі роки.

 

На зустрічі також було наголошено на важливості соціальної згуртованості як ключового чинника стійкого розвитку суспільства. Анатолій Михайлович Гриненко, професор кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ ім. Вадима Гетьмана та кандидат економічних наук, відзначив, що це поняття охоплює широкий спектр аспектів, включаючи залученість членів суспільства до політичного, економічного та культурного життя, почуття солідарності й належності до суспільства, що засноване на ефективному використанні громадянських прав та інших надбань демократичного суспільства. Він підкреслив необхідність удосконалення законодавства, зокрема у галузі соціального діалогу і трудових відносин, для підтримки цього процесу.

 

Детальніше на сайті АЕСРП: https://associaciya-ukr.com.ua/