Україна — кpaїнa eкoнoмiчниx мoжливocтeй для iнвecтицiй, iннoвaцiй, вeдeння бiзнecy; нaйкpaщe мicцe для peaлiзaцiї твopчoгo пoтeнцiaлy, втiлeння iдeй i влacнoгo poзвиткy.
Як повідомляє Укрінформ, 3 березня 2021 року Кабінет Міністрів затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року. До створення НЕС-2030 долучилися понад 500 учасників: представники більш як 20 аналітичних центрів, понад 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, народні депутати.
Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг. Стратегія враховує важливі наскрізні напрямки — діджиталізацію, «зелений» курс, розвиток підприємництва та збалансований регіональний За оцінками Національного банку України ефект від інвестицій в інфраструктуру у 2020 році становив 1,5% внутрішнього валового продукту.
Очікуваним результатом виконання Стратегії є визначення та суспільна підтримка стратегічного курсу держави в економічній сфері, послідовна реалізація якого дасть змогу:
В Стратегії конкретизовані основні показники розвитку економіки до 2030 року:
Національна економічна стратегія-2030 — це комплексний документ, який має привести України до клубу розвинених та успішних держав.
Голова Правління Комітету економічного співробітництва та розвитку підприємництва, кандидат психологічних наук - Римаренко І.Б.