+380 (44) 228-41-48
office@ukr-centr.com.ua
Новини

 «Прикарпатенерготрейд»: в центрі роботи компанії завжди знаход ...

Logistic Grand Mig признаны Всеукраинским отраслево-аналитическим центром « ...

INTERTOOL — один из самых известных брендов на рынке инструмента в Украине ...

«СІТІ-ФЕРМА» - живи екологічно та сучасно!

Дата: 2019-04-11
Переглядiв: 1515

СІТІ-ФЕРМА – це новий start-up в Україні: теплиці з овочами та садки з рибою прямо в центрі міста. Ми вважаємо, що за урбаністичним фермерством майбутнє.

Поки що міські ферми - всього лише вражаючі футуристичні проекти, хоча практично всі необхідні технології вже існують. Поки вчені ламають голову над екологічною проблемою взагалі, компанія СІТІ – ФЕРМА іде в ногу з часом та зі світовими трендами - зароджує урбаністичне фермерство в Україні.

На рівні з урбаністичною орієнтацією компанія СІТІ-ФЕРМА сповідує філософію handmade виробництва. Справжній хендмейд – це творчість, це авторська робота, це ексклюзив, це майстерність, це збереження живого та створення живого, це наповнення свого витвору щастям та енергією, це рукотворне диво. Природнє, органічне, живе, натуральне, автентичне, спеціалітетне, персоналізоване, авторське, рукотворне – ось що таке хендмейд.

Одним з самих яскравих напрямків нашої діяльності на сьогодні є створення та виробництво унікальних рослинних олій LAGRIMA:  смакової соняшникової олії та оливкових олій (як смакових, так і класичних).

            

LAGRIMA - це авторські смакові соняшникові та оливкові олії, створені в Україні за унікальною рецептурою.

Їх унікальність – це авторська рецептура, використання виключно натуральних інгредієнтів, аналогів їм на ринку просто не має.

Наше виробництво розташоване в самому серці країни; в Києві, на базі виробництва Київського маргаринового заводу, в процесі задіяні відповідні служби заводу, в тому числі лабораторія, що перевіряє якість продукту на кожному етапі, відповідно до сертифікації виробництва. Олію для нас готують на КМЗ, так як ми впевнені в бездоганній якості, інші інгредієнти для нас сушать чи привозять як українські так і іноземні компанії, саме головне, всі продукти сертифіковані та перевірені, на виробництво приходять лише з відповідними сертифікатами та у відповідній калібровці, інакше на етапі прийому просто не попадуть навіть на склад …

Наші олії  – це, звичайно, неповторність салатів, так як вони вишукано підкреслять основні інгредієнти та додадуть загадкових ноток самій страві, але! це можливість, насамперед, використовувати саме наші олії для термообробки, тобто готувати гарячі страви, жарити, вони не піняться, не стріляють… і, звичайно, насолоджуватись ароматом свіжого оливкового «соку» , так ми з любов’ю називаємо олію першого холодного пресування… 

Оливкову олію привозимо самі, купуємо у наших друзів Loepoldino Freitas & Filnos в Португалії.

  

LAGRIMA  - апріорі інша, вона унікальна,  це не просто олія, до якої ми звикли, це продукт, що надихає на кухні, так-так, приготовані з нею страви зовсім по-іншому смакують, вона додає нових відтінків, інших нот, неперевершено підкреслює розмаїття страви – з нею реально виходять гастрономічні шедеври, просто звичайні буденні страви смакують по-іншому, по-новому, дивують різнобарв'ям та новими гранями смаку.

Варто просто спробувати, хоча в один разочок, і вона вже не відпустить))

Lagrima del Sol CAYENNE - зі справжніми стручками червоного перцю та природним рослинним екстрактом перцю каєн, створена для пікантних відтінків ваших страв,, ідеально підходить саме тоді, коли нейметься додати трішечки гостринки, з нею особливо смачно виходять реберця в духовці.

Lagrima del Sol GARLIC–з пластівцями та природним рослинним екстрактом часнику, подарує жадану насолоду характерною смаковою ноткою, зачарує запашним настроєм, яскраво проявиться кількома крапельками в гарячому українському борщі, додасть духмяного аромату смаженій курочці, неперевершено для приготування смаженої картопельки по-домашньому.

http://city-farm.com.ua/

 

 

 

 

ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
+380 (44) 228-41-48
+380 (94) 828-41-48

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – Пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 - 2020 ТОВ «ВГ Аналітцентр»