Важливо! Цей сайт не належить ТОВ «БУД ІНВЕСТ ДЕВЕЛОПЕР»
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ «БУД ІНВЕСТ ДЕВЕЛОПЕР»
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ «БУД ІНВЕСТ ДЕВЕЛОПЕР»
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
45555551
Дата реєстрації
28 червня 2024 р.
Керівництво вищого рівня
Загальні збори; Директор
Керівник
БРИГАДИР НАЗАР ВАСИЛЬОВИЧ
Статутний капітал:
20000,00 грн
Види діяльності
41.10 : «Організація будівництва будівель» (основний)
NoneВідомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 28.06.2024, 191824165348
Реєстр платників єдиного внеску, 28.06.2024, 10000002839162
Номер запису
1006461020000014529
Дата у реєстрі
28 червня 2024 р.
Власники:
Лядецький Едуард Петрович
розмір частки - 14000,00 грн.
Бригадир Назар Васильович
розмір частки - 6000,00 грн.
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Адреса:
**, Україна, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., місто Тернопіль, вулиця Галицька, будинок 7в квартира **
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ «БУД ІНВЕСТ ДЕВЕЛОПЕР»
Компанія ТОВ «БУД ІНВЕСТ ДЕВЕЛОПЕР» зареєстрована 2024-06-28 за адресою 46002, Україна, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., місто Тернопіль, вулиця Галицька, будинок 7в квартира 78 . Керівник організації БРИГАДИР НАЗАР ВАСИЛЬОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4110: Організація будівництва будівель.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.