044-22-81-992
office@ukr-centr.com.ua
Всеукраїнський галузево-аналітичний центр веде діяльність спільно з головними організаційними партнерами у напрямках розвитку малого бізнесу, залучення іноземних інвестицій, виділення кращих компаній та підвищення іміджу підприємств України.
Головні організаційні партнери:

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр


Незалежний, позапартійний, дослідницький інститут, що займається широким спектром питань з дослідження економічної діяльності підприємств та організацій України. Головна діяльність пов'язана з виділенням надійних, перспективних і кращих підприємств, а також з розвитком в Україні програми партнерства на основі економічного аналізу. Однією з ключових задач являється визначення пріоритетних галузей та підприємств для інвестування. Важливе значення приділено перспективному прогнозуванню розвитку малих підприємств та створення іміджевого портфелю для кращих компаній країни.
Аналітична діяльність включає в себе різні підходи й джерела з метою формування прогресивних інституцій для профільного фінансування та спрощенної системи кредитування підприємницької діяльності в Україні.

Ми робимо акцент на необхідності створення рейтингу прозорості та формування позитивного інвестиційного іміджу кращих підприємств галузі, оскільки це є одним з механізмів забезпечення якості.
Майсак Вадим Григорович – генеральний директор та головний аналітик «Всеукраїнського галузево-аналітичного центру».
Фінансовий аналітик, професійний сертифікований аудитор з 2010 року (Сертифікат аудитора: серія А, № 6760 від 23.12.2010 р.)

International Business Community


Компанія з 9-ти річним стажем роботи у сфері торгівлі, маркетингу, аудиту та дослідження кон’юктури ринку. Організація являється головним партнером Аналітичного центру з питань залучення іноземних інвестицій та участі національних виробників товарів та послуг в інноваційних та інвестиційних програмах.

Основними напрямками роботи International Business Community є:
- залучення іноземних інвестицій;
- правова підтримка і захист підприємницької діяльності в рамках міжнародних проектів;
- становлення та розвиток торговельних марок (брендів) України;
- розвиток інноваційної діяльності;
- маркетингова, рекламна та іміджева підтримка.


Компанія International Business Community являється співатором Програм розвитку "Компанія року" та "Вибір споживача", проводить додатковий аналіз при видачі експертних висновків.
Давиденко Петро Максимович – генеральний директор “International Business Community”.
Громадський діяч, підприємець, полковник МВС України у відставці. Являється керівником політичної партії захисників Вітчизни, керівником організації «Нове життя інвалідів-Добробут» та Благодійного фонду “Правопорядок” Київської області.

«АСОЦІАЦІЯ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА»


Громадська неприбуткова організація. Головна мета проекту - сприяння розвитку малого бізнесу. Асоціація об’єднує суспільно-активну частину населення з ціллю впровадження новітніх методів ведення підприємницької діяльності, залучення іноземних інвестицій, визначення кращих товаровиробників і лідерів галузей економіки, відзначення підприємств стратегічного значення, керівників та співробітників підприємств - лідерів галузі.

Спираючись на прийнятий Законопроект 15 травня 2018 року № 6141 "Про сприяння залученню іноземних інвестицій", для виконання поставлених завдань та участі в інвестиційних проектах, в підтримку підприємств стратегічного значення, компаній-лідерів галузі, а також інвестиційно привабливих організацій - Асоціація анонсує створення «Реєстру надійних партнерів» та «Реєстру кращих постачальників товарів та послуг». Дані реєстри відіграють важливу роль в роботі Аналітичного центру, оскільки для створення сприятливого інвестиційного клімату є необхідним аналіз поточного стану і прогноз розвитку галузі в цілому.

Об’єднання практичного досвіду діючих бізнесменів особливо важливе для проведення економічного аналізу інвестиційних пропозицій та проектів. Для успішного економічного зростання та залучення інвестицій потрібно створювати фундамент. Не лише позитивний мікроклімат формує бажання інвесторів вкладати в розвиток кошти, а також вагоме значення має імідж компанії, яка претендує на інвестиційний проект. Прозорість ведення бізнесу, відкритість та бездоганна ділова репутація – це важливі показники для досягнення динамічного росту та виходу на міжнародний ринок.
Руденко Микола Степанович - Голова Правління Комітету економічного співробітництва та розвитку підприємництва.
Почесний працівник КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, кандидат економічних наук, доцент. Співавтор методик експертної оцінки підприємств. Досвід викладацької роботи більше 40-ка років. Об’єктом наукової діяльності є дослідження економічних інтересів, ролі і значення розподільчих відносин в механізмі господарювання. По цим проблемах опубліковано понад 50 наукових праць. З 1986 по 2015 роки обирався Головою профспілкового комітету викладачів та співробітників університету, а також членом Ради Міської профспілки працівників освіти і науки України. Має державні нагороди та урядову відзнаку.

Залучені спеціалісти:

Спасіченко Олександр Олександрович – радник
Директор компанії з управління активами інституційних інвесторів «Бонум Групп» (м. Київ). Являється міжнародним експертом ринку цінних паперів.
Римаренко Ігор Борисович – експерт з питань залучення інвестицій та правової підтримки підприємницької діяльності Директор ТОВ "ЛЕКСІС".

Задати питання

ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
(044) 22-81-992

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 - 2019 ТОВ «ВГ Аналітцентр»