Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ХІММЕЛЬТЕКС"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ХІММЕЛЬТЕКС"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ХІММЕЛЬТЕКС"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
45517076
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 24.05.2024, 265024133600
Реєстр платників єдиного внеску, 24.05.2024, 10000002813540
Номер запису
1010351020000009325
Дата у реєстрі
24 травня 2024 р.
Дата реєстрації
24 травня 2024 р.
Керівництво вищого рівня
загальні збори учасників; директор
Керівник
ОСТАПОВИЧ ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
Власники:
Остапович Людмила Григорівна
розмір частки - 20000000,00 грн.
Статутний капітал:
20000000,00 грн
Статут:
Діє на підставі модельного статуту
Адреса:
**, Україна, місто Київ, вулиця Трублаїні, будинок **, а
Види діяльності
46.41 : «Оптова торгівля текстильними товарами» (основний)
NoneПро методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ХІММЕЛЬТЕКС"
Компанія ТОВ "ХІММЕЛЬТЕКС" зареєстрована 2024-05-24 за адресою 03134, Україна, місто Київ, вулиця Трублаїні, будинок 2, а . Керівник організації ОСТАПОВИЧ ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА, основний вид діяльності (КВЕД) 4641: Оптова торгівля текстильними товарами.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.