Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ЮКАТЕКС ПЛЮС"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ЮКАТЕКС ПЛЮС"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ЮКАТЕКС ПЛЮС"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
45031699
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 04.07.2023, 070123156246
Реєстр платників єдиного внеску, 04.07.2023, 10000002556202
Номер запису
1010351020000003486
Дата у реєстрі
04 липня 2023 р.
Дата реєстрації
04 липня 2023 р.
Керівництво вищого рівня
загальні збори учасників; директор
Керівник
ГАРДУБЕЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
Власники:
ГАРДУБЕЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
розмір частки - 6740500,00 грн.
Статутний капітал:
6740500,00 грн
Статут:
Діє на підставі модельного статуту
Адреса:
**, Україна, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., місто Перечин, вулиця Духновича, будинок **
Види діяльності
46.42 : «Оптова торгівля одягом і взуттям» (основний)
NoneПро методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ЮКАТЕКС ПЛЮС"
Компанія ТОВ "ЮКАТЕКС ПЛЮС" зареєстрована 2023-07-04 за адресою 89200, Україна, Ужгородський р-н, Закарпатська обл., місто Перечин, вулиця Духновича, будинок 87 . Керівник організації ГАРДУБЕЙ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4642: Оптова торгівля одягом і взуттям.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Архів
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.