Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ДНІСТРОВІ ВІТРИЛА"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ДНІСТРОВІ ВІТРИЛА"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ДНІСТРОВІ ВІТРИЛА"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
45001219
Дата реєстрації
02 лютого 2023 р.
Керівництво вищого рівня
Загальні збори
Керівник
КЛЮС СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Статутний капітал:
20000,00 грн
Види діяльності
35.11 : «Виробництво електроенергії» (основний)
NoneВідомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 02.02.2023, 140323021342
Реєстр платників єдиного внеску, 02.02.2023, 10000002448412
Номер запису
1010361020000000470
Дата у реєстрі
02 лютого 2023 р.
Власники:
Шпанов Роман Владиславович
розмір частки - 7000,00 грн.
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Адреса:
**, Україна, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вулиця Декабристів (заводський, Центральний Р-ни), будинок ** кімната **
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ДНІСТРОВІ ВІТРИЛА"
Компанія ТОВ "ДНІСТРОВІ ВІТРИЛА" зареєстрована 2023-02-02 за адресою 54029, Україна, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вулиця Декабристів (заводський, Центральний Р-ни), будинок 21 кімната 1 . Керівник організації КЛЮС СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 3511: Виробництво електроенергії.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.