Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "КОНСТАНТ ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "КОНСТАНТ ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "КОНСТАНТ ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
44954308
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 19.05.2023, 22097
Реєстр платників єдиного внеску, 19.05.2023, 10000002514703
Номер запису
1003051020000018813
Дата у реєстрі
18 травня 2023 р.
Дата реєстрації
18 травня 2023 р.
Керівник
СТЕФАНОВИЧ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Власники:
КОЖАНОВ КОСТЯНТИН ЛЕОНІДОВИЧ
розмір частки - 50,00 грн.
Статутний капітал:
1000,00 грн
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Адреса:
**, Україна, Житомирська обл., місто Житомир, вулиця Кооперативна, будинок **
Види діяльності
35.14 : «Торгівля електроенергією» (основний)
NoneВитяг з реєстру кращих постачальників товарів та послуг 2025
Регіон:
Житомирська обл.
Категорія реєстру
ААА
КВЕД: 35.14
«Торгівля електроенергією»
Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств України 2025
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "КОНСТАНТ ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД"
Компанія ТОВ "КОНСТАНТ ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД" зареєстрована 2023-05-18 за адресою 10001, Україна, Житомирська обл., місто Житомир, вулиця Кооперативна, будинок 14 . Керівник організації СТЕФАНОВИЧ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 3514: Торгівля електроенергією.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Архів
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.