Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "АККАД ТРЕЙД"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "АККАД ТРЕЙД"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "АККАД ТРЕЙД"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
44808862
Дата реєстрації
13 червня 2022 р.
Керівництво вищого рівня
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ; ДИРЕКТОР
Керівник
БАБКІН ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
Статутний капітал:
1000000,00 грн
Види діяльності
46.71 : «Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами» (основний)
NoneВідомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 13.06.2022, 265522097908
Реєстр платників єдиного внеску, 13.06.2022, 10000002321970
Номер запису
1000701020000096001
Дата у реєстрі
13 червня 2022 р.
Власники:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФАСТОР"
розмір частки - 1000000,00 грн.
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Адреса:
**, Україна, місто Київ, вулиця Алмазова Генерала, будинок **/**
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "АККАД ТРЕЙД"
Компанія ТОВ "АККАД ТРЕЙД" зареєстрована 2022-06-13 за адресою 01133, Україна, місто Київ, вулиця Алмазова Генерала, будинок 18/7 . Керівник організації БАБКІН ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4671: Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Архів
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.