Важливо! Цей сайт не належить КЗ "БІЛОЗЕРСЬКА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
КЗ "БІЛОЗЕРСЬКА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
КЗ "БІЛОЗЕРСЬКА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА"
Організаційна правова форма:
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД)
ЄДРПОУ
44371427
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 19.04.2021, 050721098374
Реєстр платників єдиного внеску, 19.04.2021, 10000002039095
Номер запису
1009161020000000045
Дата у реєстрі
19 квітня 2021 р.
Дата реєстрації
19 квітня 2021 р.
Керівник
РОЗОВА МАРИНА МИКОЛАЇВНА
Власники:
БІЛОЗЕРСЬКА МІСЬКА РАДА
резиденство: Україна
Статутний капітал:
0,00 грн
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
85013
Регіон:
Донецька область
Адреса:
Україна, **, Донецька обл., місто Добропілля(з), місто Білозерське(з), вул.Шкільна, будинок **
Види діяльності
91.01 : «Функціювання бібліотек і архівів» (основний)
NoneПро методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію КЗ "БІЛОЗЕРСЬКА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА"
Компанія КЗ "БІЛОЗЕРСЬКА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА" зареєстрована 2021-04-19 за адресою Україна, 85013, Донецька обл., місто Добропілля(з), місто Білозерське(з), вул.Шкільна, будинок 72 . Керівник організації РОЗОВА МАРИНА МИКОЛАЇВНА, основний вид діяльності (КВЕД) 9101: Функціювання бібліотек і архівів.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.