Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ВЕЛЬВЄТ 2021"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ВЕЛЬВЄТ 2021"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ВЕЛЬВЄТ 2021"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
44289647
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 06.04.2021, 082921085554
Реєстр платників єдиного внеску, 06.04.2021, 10000002028493
Номер запису
1001031020000051020
Дата у реєстрі
05 квітня 2021 р.
Дата реєстрації
05 квітня 2021 р.
Керівництво вищого рівня
Загальні збори учасників; Директор
Керівник
ЛУЦЕНКО СЕРГІЙ ЕДУАРДОВИЧ
Власники:
Луценко Сергій Едуардович
розмір частки - 1000,00 грн.
Статутний капітал:
1000,00 грн
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
69126
Регіон:
Запоріжська область
Адреса:
Україна, **, Запорізька обл., місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок **, приміщення **
Види діяльності
46.34 : «Оптова торгівля напоями» (основний)
47.25 : «Роздрібна торгівля напоями в спеціалізованих магазинах»
47.11 : «Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами»
68.31 : «Агентства нерухомості»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ВЕЛЬВЄТ 2021"
Компанія ТОВ "ВЕЛЬВЄТ 2021" зареєстрована 2021-04-05 за адресою Україна, 69126, Запорізька обл., місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 212, приміщення 26 . Керівник організації ЛУЦЕНКО СЕРГІЙ ЕДУАРДОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4634: Оптова торгівля напоями.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.