Важливо! Цей сайт не належить ТОВ “НУБІС ГРУП”
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ “НУБІС ГРУП”
✓ Діюча організація
Дані оновлено 08.04.2026
Скорочена назва:
ТОВ “НУБІС ГРУП”
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
44205829
Дата реєстрації
12 серпня 2021 р.
Керівництво вищого рівня
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ; ДИРЕКТОР
Керівник
РОМАНЕНКО ЛЕОНІД ДМИТРОВИЧ
Статутний капітал:
25000,00 грн
Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств України 2025
Регіон:
Україна
Категорія реєстру
ААА+
КВЕД: 63.11
«Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність»
Регіон:
м.Київ
Категорія реєстру
ААА+
КВЕД: 63.11
«Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ “НУБІС ГРУП”
Компанія ТОВ “НУБІС ГРУП” зареєстрована 12.08.2021 , номер запису в 1000711020000048124. Керівник організації РОМАНЕНКО ЛЕОНІД ДМИТРОВИЧ .
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua