Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ТРЕЙД ЛОФТ ЛТД-2023"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ТРЕЙД ЛОФТ ЛТД-2023"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ТРЕЙД ЛОФТ ЛТД-2023"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
41188764
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 03.03.2017, 265817078211
Реєстр платників єдиного внеску, 03.03.2017, 10000000868456
Номер запису
10731020000033684
Дата у реєстрі
02 березня 2017 р.
Дата реєстрації
02 березня 2017 р.
Керівництво вищого рівня
ВИЩИЙ ОРГАН УПРАВЛІННЯ-ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ; ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН УПРАВЛІННЯ-ДИРЕКТОР
Керівник
ЛЕБІДЬ ЯРОСЛАВ ЮРІЙОВИЧ
Власники:
ЛЕБІДЬ ЯРОСЛАВ ЮРІЙОВИЧ
розмір частки - 20000,00 грн.
Статутний капітал:
20000,00 грн
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
03113
Регіон:
Київ, місто
Адреса:
Україна, **, місто Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ВАСИЛЕНКА, будинок **, офіс **
Види діяльності
46.43 : «Оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення» (основний)
46.51 : «Оптова торгівля компapos;ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням»
46.47 : «Оптова торгівля меблями, килимами й освітлювальним приладдям»
46.49 : «Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення»
46.52 : «Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього»
46.65 : «Оптова торгівля офісними меблями»
46.66 : «Оптова торгівля іншими офісними машинами й устаткованням»
46.69 : «Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням»
46.90 : «Неспеціалізована оптова торгівля»
47.43 : «Роздрібна торгівля в спеціалізованих магазинах електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення»
47.19 : «Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах»
47.41 : «Роздрібна торгівля компapos;ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах»
47.42 : «Роздрібна торгівля телекомунікаційним устаткованням у спеціалізованих магазинах»
47.54 : «Роздрібна торгівля побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах»
47.59 : «Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах»
47.63 : «Роздрібна торгівля аудіо- та відеозаписами в спеціалізованих магазинах»
47.78 : «Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах»
47.79 : «Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах»
47.91 : «Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет»
33.13 : «Ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устатковання»
33.20 : «Установлення та монтаж машин і устатковання»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ТРЕЙД ЛОФТ ЛТД-2023"
Компанія ТОВ "ТРЕЙД ЛОФТ ЛТД-2023" зареєстрована 2017-03-02 за адресою Україна, 03113, місто Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ВАСИЛЕНКА, будинок 1, офіс 308 . Керівник організації ЛЕБІДЬ ЯРОСЛАВ ЮРІЙОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4643: Оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Архів
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.