Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "АМБАФЛЕКС МАНУФАКТУРИНГ СО., ЛТД"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "АМБАФЛЕКС МАНУФАКТУРИНГ СО., ЛТД"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "АМБАФЛЕКС МАНУФАКТУРИНГ СО., ЛТД"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
41095552
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 26.01.2017, 046217015587
Реєстр платників єдиного внеску, 26.01.2017, 10000000809382
Номер запису
12241020000079850
Дата у реєстрі
24 січня 2017 р.
Дата реєстрації
24 січня 2017 р.
Керівництво вищого рівня
ВИЩИЙ ОРГАН УПРАВЛІННЯ - ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ, ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН – ДИРЕКТОР
Керівник
МОРОЗОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Власники:
МОРОЗОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
розмір частки - 3200,00 грн.
Статутний капітал:
3200,00 грн
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
49000
Регіон:
Дніпропетровська область
Адреса:
Україна, **, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок **, офіс **
Види діяльності
46.12 : «Діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами» (основний)
47.78 : «Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах»
46.19 : «Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту»
46.61 : «Оптова торгівля сільськогосподарськими машинами й устаткованням»
46.69 : «Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням»
46.74 : «Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього»
46.76 : «Оптова торгівля іншими проміжними продуктами»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "АМБАФЛЕКС МАНУФАКТУРИНГ СО., ЛТД"
Компанія ТОВ "АМБАФЛЕКС МАНУФАКТУРИНГ СО., ЛТД" зареєстрована 2017-01-24 за адресою Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ТРОЇЦЬКА, будинок 21, офіс 7 . Керівник організації МОРОЗОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4612: Діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.