Реєстр кращих постачальників товарів та послуг 2024

Регіон:

Україна

Категорія реєстру

АА

КВЕД: 46.52

«Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього»


Підприємство
Фінансово-економічні показники, бали
Сума балів
Активи всього
Оборотні активи
Чистий дохід від реалізації
69
ТОВ «ПРОФІТАГ ІНТРЕЙД»
514
176
148
190
70
ТОВ «ЕНЕРГОПРИБОР-УКРАЇНА»
515
197
185
133
71
ТОВ «АУДІОХАБ»
518
171
236
111
72
ТОВ «БУДВІШ»
519
183
156
180
73
ТОВ "Ю ТАКТ"
522
162
125
235
74
ТОВ «МЕГАВАТСЕРВІС»
522
182
165
175
75
ТОВ “СМАРТ БЕРДС”
523
204
178
141
76
ТОВ «СК-ТЕХ»
524
181
154
189
77
ТОВ «ГК»
528
174
146
208
78
ТОВ «СМАРТ-ЕНЕРДЖИ»
529
187
159
183

Поділитися результатами

facebook telegram viber
wallet_img

Про методику аналітики

Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.

Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.

faq_img

Найчастіші питання

Як часто оновлюється інформація?
- Інформація на сайті оновлюється після публікації розпорядником відкритих даних
На підставі яких даних проводиться аналітика?
- Аналітика проводиться на підставі фінансово-економічних показників, отриманих з відкритих офіційних даних: Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України та інших джерел. Детальніше у розділі: Про методику аналітики.
Чи може ТОВ "Ю ТАКТ" взяти участь у номінації?
- Статус “Компанія року” або “Вибір споживача” надається в результаті офіційного аналітичного дослідження. Успішне проходження загальнонаціональної аналітики та внесення компанії до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг надає право участі у номінації "Компанія року" / “Вибір споживача”.
Який основний КВЕД ТОВ "Ю ТАКТ"?
- На момент останнього оновлення, згідно із загально галузевим класифікатор видів економічної діяльності 4652: «Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього».
Який код ЄДРПОУ ТОВ "Ю ТАКТ"?
- На цій сторінці ми вказуємо (ЄДРПОУ) для юридичних осіб. Для ТОВ "Ю ТАКТ" це 40975151.
Які організації можуть увійти до реєстру?
- До Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг можуть бути внесені компанії, які пройшли перевірку благонадійності та фінансово-економічний аналіз. Аналітика проводиться на підставі показників попереднього звітного або календарного року.
Які критерії аналізу для учасників номінації?
- Методика аналізу підприємств та організацій включає в себе 3 (три) основні етапи: 1. Аналіз та актуалізація даних всіх підприємств України. 2. Експертна оцінка галузі та діючих підприємств, ранжування за критеріями, формування реєстру. 3. Репутаційна перевірка. Детально про критерії та методику зазначено у розділі: Про методику аналітики
Як часто оновлюється інформація щодо податкової заборгованості підприємства?
- Інформація про податкову заборгованість оновлюється на запит у режимі реального часу.
Ми не подавали заявки. Як наше підприємство увійшло до Реєстру?
- Аналітика проводиться серед усіх діючих підприємств, що забезпечує об'єктивність дослідження та виключає вплив на результат.
info_img

Інформація про компанію ТОВ "Ю ТАКТ"

Компанія ТОВ "Ю ТАКТ" зареєстрована 2016-11-23 за адресою УКРАЇНА, 65005, ОДЕСЬКА ОБЛ., МІСТО ОДЕСА, ВУЛ.БАЛКІВСЬКА, БУДИНОК 100, КОРПУС А . Керівник організації ПАЩЕНКО ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА, основний вид діяльності (КВЕД) 4652: Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього.


Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена ​​з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.

Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.

Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.


Джерела даних:

  • • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
  • • Державна податкова служба — tax.gov.ua
  • • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
  • • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
  • • Prozorro — prozorro.gov.ua
  • • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
  • • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
  • • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua

Архів

Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.