Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "МААЯН ЛТД"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "МААЯН ЛТД"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "МААЯН ЛТД"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
40853864
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 26.09.2016, 265416185993
Реєстр платників єдиного внеску, 26.09.2016, 10000000728887
Номер запису
10691020000037806
Дата у реєстрі
26 вересня 2016 р.
Дата реєстрації
26 вересня 2016 р.
Керівництво вищого рівня
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ/ДИРЕКТОР
Керівник
СТАНКЕВИЧ ВОЛОДИМИР ГЕННАДІЙОВИЧ
Власники:
МИРУТА РУСЛАНА ЛЕОНІДІВНА
розмір частки - 10000,00 грн.
Статутний капітал:
20000,00 грн
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
04077
Регіон:
Київ, місто
Адреса:
Україна, **, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВОДСЬКА, будинок **, офіс **
Види діяльності
46.76 : «Оптова торгівля іншими проміжними продуктами» (основний)
32.12 : «Виробництво ювелірних і подібних виробів»
46.48 : «Оптова торгівля годинниками та ювелірними виробами»
47.77 : «Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "МААЯН ЛТД"
Компанія ТОВ "МААЯН ЛТД" зареєстрована 2016-09-26 за адресою Україна, 04077, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВОДСЬКА, будинок 1, офіс 14 . Керівник організації СТАНКЕВИЧ ВОЛОДИМИР ГЕННАДІЙОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4676: Оптова торгівля іншими проміжними продуктами.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.