Реєстр кращих постачальників товарів та послуг 2023

Регіон:

Львівська обл.

Категорія реєстру

ААА

КВЕД: 46.74

«Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього»


Підприємство
Фінансово-економічні показники, бали
Сума балів
Активи всього
Оборотні активи
Чистий дохід від реализації
59
ТОВ «ТЕХЦЕНТРАЛ»
168
86
24
58
60
ПП «ЗАХІДПОСТАЧСЕРВІС»
171
67
68
36
61
ТЗОВ «УНІДІМ»
175
58
11
106
62
ПП «АКВА-СВІТ»
175
69
38
68
63
ТЗОВ "СТУДІЯ ТЕПЛА"
177
70
19
88
64
ТОВ «ТЕПЛОСВІТ-ЛЬВІВ»
181
73
48
60
65
ПП «БЕРЛИН »
181
74
43
64
66
ТЗОВ «ГАЛТЕПЛО»
183
68
41
74
67
ТЗОВ «ЛАРИСА»
186
56
88
42
68
СП ТЗОВ «САН-ТЕХ»
187
49
72
66

Поділитися результатами

Про методику аналітики

Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.

Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.

Найчастіші питання

Як часто оновлюється інформація?
- Інформація на сайті оновлюється після публікації розпорядником відкритих даних
На підставі яких даних проводиться аналітика?
- Аналітика проводиться на підставі фінансово-економічних показників, отриманих з відкритих офіційних даних: Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України та інших джерел. Детальніше у розділі: Про методику аналітики.
Чи може ТЗОВ "СТУДІЯ ТЕПЛА" взяти участь у номінації?
- Статус “Компанія року” або “Вибір споживача” надається в результаті офіційного аналітичного дослідження. Успішне проходження загальнонаціональної аналітики та внесення компанії до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг надає право участі у номінації "Компанія року" / “Вибір споживача”.
Який основний КВЕД ТЗОВ "СТУДІЯ ТЕПЛА"?
- На момент останнього оновлення, згідно із загально галузевим класифікатор видів економічної діяльності 4674: «Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього».
Який код ЄДРПОУ ТЗОВ "СТУДІЯ ТЕПЛА"?
- На цій сторінці ми вказуємо (ЄДРПОУ) для юридичних осіб. Для ТЗОВ "СТУДІЯ ТЕПЛА" це 39418447.
Які організації можуть увійти до реєстру?
- До Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг можуть бути внесені компанії, які пройшли перевірку благонадійності та фінансово-економічний аналіз. Аналітика проводиться на підставі показників попереднього звітного або календарного року.
Які критерії аналізу для учасників номінації?
- Методика аналізу підприємств та організацій включає в себе 3 (три) основні етапи: 1. Аналіз та актуалізація даних всіх підприємств України. 2. Експертна оцінка галузі та діючих підприємств, ранжування за критеріями, формування реєстру. 3. Репутаційна перевірка. Детально про критерії та методику зазначено у розділі: Про методику аналітики
Як часто оновлюється інформація щодо податкової заборгованості підприємства?
- Інформація про податкову заборгованість оновлюється на запит у режимі реального часу.
Ми не подавали заявки. Як наше підприємство увійшло до Реєстру?
- Аналітика проводиться серед усіх діючих підприємств, що забезпечує об'єктивність дослідження та виключає вплив на результат.

Інформація про компанію ТЗОВ "СТУДІЯ ТЕПЛА"

Компанія ТЗОВ "СТУДІЯ ТЕПЛА" зареєстрована 2014-09-30 за адресою Україна, **5, Львівська обл., Пустомитівський р-н, село Оброшине, ВУЛИЦЯ САМБІРСЬКА, будинок ** . Керівник організації ВОЛОСЕЦЬКИЙ ІГОР ЄВСТАХІЙОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4674: Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього.


Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена ​​з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.

Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.

Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.


Джерела даних:

  • • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
  • • Державна податкова служба — tax.gov.ua
  • • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
  • • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
  • • Prozorro — prozorro.gov.ua
  • • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
  • • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
  • • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua

Архів

Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.