Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ФІРМА ПРОФІТ ГРУП"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ФІРМА ПРОФІТ ГРУП"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ФІРМА ПРОФІТ ГРУП"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
39092701
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 13.02.2014, 203714017503
Реєстр платників єдиного внеску, 13.02.2014, 10000000133214
Номер запису
14801020000060534
Дата у реєстрі
12 лютого 2014 р.
Дата реєстрації
12 лютого 2014 р.
Керівник
ОГУАМА ДЖЕРРІ
Власники:
ОГУАМА ДЖЕРРІ
розмір частки - 40000,00 грн.
Статутний капітал:
40000,00 грн
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
89502
Регіон:
Закарпатська область
Адреса:
Україна, **, Закарпатська обл., місто Чоп(пн), ВУЛИЦЯ БЕРЕГ, будинок **
Види діяльності
46.36 : «Оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами» (основний)
46.17 : «Діяльність посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами»
46.19 : «Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ФІРМА ПРОФІТ ГРУП"
Компанія ТОВ "ФІРМА ПРОФІТ ГРУП" зареєстрована 2014-02-12 за адресою Україна, 89502, Закарпатська обл., місто Чоп(пн), ВУЛИЦЯ БЕРЕГ, будинок 2 . Керівник організації ОГУАМА ДЖЕРРІ, основний вид діяльності (КВЕД) 4636: Оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.