Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "АВАК ЕНЕРЖІ"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "АВАК ЕНЕРЖІ"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "АВАК ЕНЕРЖІ"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
37820247
Дата реєстрації
31 серпня 2011 р.
Керівник
ЗМУШКО ВОЛОДИМИР ВІТАЛІЙОВИЧ
Статутний капітал:
1000,00 грн
Регіон:
Київ, місто
Види діяльності
85.59 : «Інші види освіти, н.в.і.у.» (основний)
NoneВідомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 02.09.2011, 42507
Реєстр платників єдиного внеску, 01.09.2011, 03-58910*
Номер запису
10741020000040449
Дата у реєстрі
31 серпня 2011 р.
Власники:
ЗМУШКО ВОЛОДИМИР ВІТАЛІЙОВИЧ
розмір частки - 1000,00 грн.
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
04060
Адреса:
Україна, **, місто Київ, ВУЛИЦЯ МАКСИМА БЕРЛІНСЬКОГО, будинок **, ГУРТОЖИТОК
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "АВАК ЕНЕРЖІ"
Компанія ТОВ "АВАК ЕНЕРЖІ" зареєстрована 2011-08-31 за адресою Україна, 04060, місто Київ, ВУЛИЦЯ МАКСИМА БЕРЛІНСЬКОГО, будинок 17, ГУРТОЖИТОК . Керівник організації ЗМУШКО ВОЛОДИМИР ВІТАЛІЙОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 8559: Інші види освіти, н.в.і.у..
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.