Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ВІКТОРІ-ДА"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ВІКТОРІ-ДА"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ВІКТОРІ-ДА"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
37630555
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 27.04.2011, 140311923
Реєстр платників єдиного внеску, 26.04.2011, 1402026334
Номер запису
15221020000021188
Дата у реєстрі
22 квітня 2011 р.
Дата реєстрації
22 квітня 2011 р.
Керівник
ТАФТАЙ ГРИГОРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
Власники:
ТАФТАЙ ГРИГОРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
розмір частки - 300,00 грн.
Статутний капітал:
1000,00 грн
signers:
ТАФТАЙ ГРИГОРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
54000
Регіон:
Миколаївська область
Адреса:
Україна, **, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МАГІСТРАЛЬНА, будинок **
Види діяльності
01.13 : «Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів» (основний)
10.39 : «Інші види перероблення та консервування фруктів і овочів»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ВІКТОРІ-ДА"
Компанія ТОВ "ВІКТОРІ-ДА" зареєстрована 2011-04-22 за адресою Україна, 54000, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МАГІСТРАЛЬНА, будинок 8 . Керівник організації ТАФТАЙ ГРИГОРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 0113: Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.