Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "АМАРАНТ-А"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "АМАРАНТ-А"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "АМАРАНТ-А"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
37466368
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 11.01.2011, 19617
Реєстр платників єдиного внеску, 17.01.2011, 244514480
Номер запису
11341020000002172
Дата у реєстрі
10 січня 2011 р.
Дата реєстрації
10 січня 2011 р.
Керівництво вищого рівня
Учасник
Керівник
АБЛЯМІТОВ СЄРАН СЕРВЕРОВИЧ
Власники:
АБЛЯМІТОВ СЄРАН СЕРВЕРОВИЧ
розмір частки - 1000,00 грн.
Статутний капітал:
1000,00 грн
signers:
АБЛЯМІТОВ СЄРАН СЕРВЕРОВИЧ
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
97532
Регіон:
АР Крим
Адреса:
Україна, **, Автономна Республіка Крим, Сімферопольський р-н, село Лісносілля, ВУЛИЦЯ НАГОРНА, будинок **
Види діяльності
46.31 : «Оптова торгівля фруктами й овочами» (основний)
01.25 : «Вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників»
47.21 : «Роздрібна торгівля фруктами й овочами в спеціалізованих магазинах»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "АМАРАНТ-А"
Компанія ТОВ "АМАРАНТ-А" зареєстрована 2011-01-10 за адресою Україна, 97532, Автономна Республіка Крим, Сімферопольський р-н, село Лісносілля, ВУЛИЦЯ НАГОРНА, будинок 13 . Керівник організації АБЛЯМІТОВ СЄРАН СЕРВЕРОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4631: Оптова торгівля фруктами й овочами.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.