Важливо! Цей сайт не належить ЧЕРНІГІВСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА ФІРМА "ІНВЕКС ТЕЛЕКОМ"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ЧЕРНІГІВСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА ФІРМА "ІНВЕКС ТЕЛЕКОМ"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ЧЕРНІГІВСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА ФІРМА "ІНВЕКС ТЕЛЕКОМ"
Організаційна правова форма:
None
ЄДРПОУ
35076487
Дата реєстрації
24 квітня 2007 р.
Керівник
БОЙЧЕНКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Адреса:
**, Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА
Види діяльності
46.69 : «Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням» (основний)
NoneПро методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ЧЕРНІГІВСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА ФІРМА "ІНВЕКС ТЕЛЕКОМ"
Компанія ЧЕРНІГІВСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА ФІРМА "ІНВЕКС ТЕЛЕКОМ" зареєстрована за адресою 00000, Україна, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА . Керівник організації БОЙЧЕНКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА, основний вид діяльності (КВЕД) 4669: Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.