Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "КОМПАНІЯ "ДОНБАСПРОЕКТ ЛЮКС"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "КОМПАНІЯ "ДОНБАСПРОЕКТ ЛЮКС"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "КОМПАНІЯ "ДОНБАСПРОЕКТ ЛЮКС"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
34942385
Дата реєстрації
01 березня 2007 р.
Керівництво вищого рівня
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ
Керівник
КОНСТАНТИНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Статутний капітал:
110000,00 грн
signers:
КОНСТАНТИНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Регіон:
Луганська область
Види діяльності
41.10 : «Організація будівництва будівель» (основний)
68.10 : «Купівля та продаж власного нерухомого майна»
68.32 : «Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту»
71.12 : «Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах»
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 06.03.2007, 489
Реєстр платників єдиного внеску, 06.03.2007, 03-6560
Номер запису
13821020000012533
Дата у реєстрі
01 березня 2007 р.
Власники:
КОНСТАНТИНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
розмір частки - 55000,00 грн.
БОРИСЕНКО ДМИТРО ЛЕОНІДОВИЧ
розмір частки - 55000,00 грн.
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
91011
Адреса:
Україна, **, Луганська обл., місто Луганськ, КВАРТАЛ ЄРЬОМЕНКО, будинок **
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "КОМПАНІЯ "ДОНБАСПРОЕКТ ЛЮКС"
Компанія ТОВ "КОМПАНІЯ "ДОНБАСПРОЕКТ ЛЮКС" зареєстрована 2007-03-01 за адресою Україна, 91011, Луганська обл., місто Луганськ, КВАРТАЛ ЄРЬОМЕНКО, будинок 7 . Керівник організації КОНСТАНТИНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4110: Організація будівництва будівель.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.