Важливо! Цей сайт не належить ПП "ФАВОРИТ М-АВТО"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ПП "ФАВОРИТ М-АВТО"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ПП "ФАВОРИТ М-АВТО"
Організаційна правова форма:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО
ЄДРПОУ
33522444
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 07.07.2005, 165710200000
Реєстр платників єдиного внеску, 11.07.2005, 816
Номер запису
16571020000000112
Дата у реєстрі
07 липня 2005 р.
Дата реєстрації
07 липня 2005 р.
Керівництво вищого рівня
ДИРЕКТОР
Керівник
РОЙЗНЕР ІЛЛЯ КОСТЯНТИНОВИЧ
Власники:
РОЙЗНЕР ІЛЛЯ КОСТЯНТИНОВИЧ
розмір частки - 0,00 грн.
Статутний капітал:
0,00 грн
signers:
РОЙЗНЕР ІЛЛЯ КОСТЯНТИНОВИЧ
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
32400
Регіон:
Хмельницька область
Адреса:
**, Україна, Дунаєвецький р-н, Хмельницька обл., місто Дунаївці, вулиця 1-травня, будинок **
Види діяльності
85.53 : «Діяльність шкіл підготовки водіїв транспортних засобів» (основний)
85.32 : «Професійно-технічна освіта»
85.59 : «Інші види освіти»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ПП "ФАВОРИТ М-АВТО"
Компанія ПП "ФАВОРИТ М-АВТО" зареєстрована 2005-07-07 за адресою 32400, Україна, Дунаєвецький р-н, Хмельницька обл., місто Дунаївці, вулиця 1-травня, будинок 12 . Керівник організації РОЙЗНЕР ІЛЛЯ КОСТЯНТИНОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 8553: Діяльність шкіл підготовки водіїв транспортних засобів.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Архів
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.