Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "АМУНДСЕН І К"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "АМУНДСЕН І К"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "АМУНДСЕН І К"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
33313860
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 10.02.2005, 15118
Реєстр платників єдиного внеску, 04.02.2005, 11504
Номер запису
15561020000004742
Дата у реєстрі
28 січня 2005 р.
Дата реєстрації
28 січня 2005 р.
Керівництво вищого рівня
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ
Керівник
ДІДОРЧУК ЛАРИСА ВАЛІЇВНА
Власники:
КАЦУПЕЄВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
розмір частки - 10480,00 грн.
Статутний капітал:
26200,00 грн
signers:
ДІДОРЧУК ЛАРИСА ВАЛІЇВНА
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
65020
Регіон:
Одеська область
Адреса:
Україна, **0, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ СТАРОПОРТОФРАНКІВСЬКА, будинок **
Види діяльності
47.59 : «Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах» (основний)
46.19 : «Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту»
46.47 : «Оптова торгівля меблями, килимами й освітлювальним приладдям»
46.73 : «Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "АМУНДСЕН І К"
Компанія ТОВ "АМУНДСЕН І К" зареєстрована 2005-01-28 за адресою Україна, **0, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ СТАРОПОРТОФРАНКІВСЬКА, будинок ** . Керівник організації ДІДОРЧУК ЛАРИСА ВАЛІЇВНА, основний вид діяльності (КВЕД) 4759: Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.