Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ЛЕЙЖЕР СИСТЕМ"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ЛЕЙЖЕР СИСТЕМ"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ЛЕЙЖЕР СИСТЕМ"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
32528183
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 01.08.2003, 5742
Реєстр платників єдиного внеску, 04.08.2003, 01/04-6041
Номер запису
10661200000002417
Дата у реєстрі
20 вересня 2005 р.
Дата реєстрації
24 липня 2003 р.
Керівництво вищого рівня
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ
Керівник
РАДЖАБОВ МУЗАФФАР
Власники:
РАДЖАБОВ МУЗАФФАР
розмір частки - 875000,00 грн.
Статутний капітал:
875000,00 грн
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
02099
Регіон:
Київ, місто
Адреса:
Україна, **, місто Київ, вул.Бориспільська, будинок **
Види діяльності
22.29 : «Виробництво інших виробів із пластмас» (основний)
22.22 : «Виробництво тари з пластмас»
77.39 : «Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів, н.в.і.у.»
82.92 : «Пакування»
46.90 : «Неспеціалізована оптова торгівля»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ЛЕЙЖЕР СИСТЕМ"
Компанія ТОВ "ЛЕЙЖЕР СИСТЕМ" зареєстрована 2005-09-20 за адресою Україна, 02099, місто Київ, вул.Бориспільська, будинок 9 . Керівник організації РАДЖАБОВ МУЗАФФАР, основний вид діяльності (КВЕД) 2229: Виробництво інших виробів із пластмас.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Архів
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.