Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств України 2025

Регіон:

Україна

Категорія реєстру

ААА+

КВЕД: 10.13

«Виробництво м'ясних продуктів»

Регіон:

Львівська обл.

Категорія реєстру

ААА+

КВЕД: 10.13

«Виробництво м'ясних продуктів»


Підприємство
Фінансово-економічні показники, бали
Сума балів
EBITDA(Ефективність роботи капіталу)
Коефіцієнт фінансової стійкості
Коефіцієнт поточної ліквідності
Коефіцієнт автономії
Коефіцієнт оборотності балансу
59
ТОВ «БРАЙТЕК УКРАЇНА»
478
151
52
20
21
234
60
ТОВ «ГАФІЯ»
479
130
153
65
69
62
61
ТОВ « М'ЯСНИЙ ДІМ ПЛЮС»
486
96
98
94
110
88
62
ТОВ « ІНУС-ЛТД»
492
135
89
79
90
99
63
ТЗОВ «БОГАТИР»
492
211
35
36
42
168
64
ТОВ «„ДОВІР“Я»
496
204
19
21
22
230
65
ТОВ «ВМС»
499
69
126
120
135
49
66
ТОВ «ЯСНА 2018»
499
212
16
6
6
259
67
ТОВ «„МПП“ДЕЛІКАТЕС»
502
223
41
31
32
175
68
ТОВ «СМАЧНІ ТРАДИЦІЇ»
503
120
91
84
75
133

Підприємство
Фінансово-економічні показники, бали
Сума балів
EBITDA(Ефективність роботи капіталу)
Коефіцієнт поточної ліквідності
Коефіцієнт автономії
Коефіцієнт фінансової стійкості
Коефіцієнт оборотності балансу
4
ТОВ «БРАЙТЕК УКРАЇНА»
48
16
6
2
2
22
5
ПП «М. СОС»
48
17
5
4
4
18
6
ТОВ «„ДОВІР“Я»
49
21
1
3
3
21
7
ТЗОВ «КОЗАК»
51
13
12
10
10
6
8
ТЗОВ «БОГАТИР»
52
22
4
5
6
15
9
ПП «ГАЛ-ЄВРО-КОНТРАКТ»
55
15
10
11
11
8
10
ТОВ «ТД „ГАЛИЦЬКА СВІЖИНА“»
56
3
23
14
14
2
11
ПП «ОКСАМИТ»
56
24
9
9
9
5
12
ТЗОВ «ДУКАТ»
57
1
16
19
12
9
13
ТЗОВ «МІС ВЕСТА»
64
20
8
6
7
23

Поділитися результатами

facebook telegram viber

Витяг з реєстру кращих постачальників товарів та послуг 2025

wallet_img

Про методику аналітики

Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.

Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.

faq_img

Найчастіші питання

Як часто оновлюється інформація?
- Інформація на сайті оновлюється після публікації розпорядником відкритих даних
На підставі яких даних проводиться аналітика?
- Аналітика проводиться на підставі фінансово-економічних показників, отриманих з відкритих офіційних даних: Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України та інших джерел. Детальніше у розділі: Про методику аналітики.
Чи може ТЗОВ "БОГАТИР" взяти участь у номінації?
- Статус “Компанія року” або “Вибір споживача” надається в результаті офіційного аналітичного дослідження. Успішне проходження загальнонаціональної аналітики та внесення компанії до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг надає право участі у номінації "Компанія року" / “Вибір споживача”.
Який основний КВЕД ТЗОВ "БОГАТИР"?
- На момент останнього оновлення, згідно із загально галузевим класифікатор видів економічної діяльності 1013: «Виробництво м'ясних продуктів».
Який код ЄДРПОУ ТЗОВ "БОГАТИР"?
- На цій сторінці ми вказуємо (ЄДРПОУ) для юридичних осіб. Для ТЗОВ "БОГАТИР" це 32092375.
Які організації можуть увійти до реєстру?
- До Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг можуть бути внесені компанії, які пройшли перевірку благонадійності та фінансово-економічний аналіз. Аналітика проводиться на підставі показників попереднього звітного або календарного року.
Які критерії аналізу для учасників номінації?
- Методика аналізу підприємств та організацій включає в себе 3 (три) основні етапи: 1. Аналіз та актуалізація даних всіх підприємств України. 2. Експертна оцінка галузі та діючих підприємств, ранжування за критеріями, формування реєстру. 3. Репутаційна перевірка. Детально про критерії та методику зазначено у розділі: Про методику аналітики
Як часто оновлюється інформація щодо податкової заборгованості підприємства?
- Інформація про податкову заборгованість оновлюється на запит у режимі реального часу.
Ми не подавали заявки. Як наше підприємство увійшло до Реєстру?
- Аналітика проводиться серед усіх діючих підприємств, що забезпечує об'єктивність дослідження та виключає вплив на результат.
info_img

Інформація про компанію ТЗОВ "БОГАТИР"

Компанія ТЗОВ "БОГАТИР" зареєстрована 2006-01-31 за адресою 80074, Україна, Сокальський р-н, Львівська обл., місто Великі Мости, вулиця Сагайдачного , будинок 33 . Керівник організації ЛИСИЙ ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 1013: Виробництво м'ясних продуктів.


Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена ​​з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.

Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.

Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.


Джерела даних:

  • • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
  • • Державна податкова служба — tax.gov.ua
  • • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
  • • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
  • • Prozorro — prozorro.gov.ua
  • • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
  • • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
  • • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua

Архів

Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.