Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств України 2025

Регіон:

Україна

Категорія реєстру

ААА+

КВЕД: 10.83

«Виробництво чаю та кави»

Регіон:

Івано-Франківська обл.

Категорія реєстру

ААА+

КВЕД: 10.83

«Виробництво чаю та кави»


Підприємство
Фінансово-економічні показники, бали
Сума балів
EBITDA(Ефективність роботи капіталу)
Коефіцієнт фінансової стійкості
Коефіцієнт поточної ліквідності
Коефіцієнт автономії
Коефіцієнт оборотності балансу
37
ТОВ «ЕМДЖІ КОФІ»
216
94
9
29
10
74
38
ТОВ «К. Рона»
221
62
45
43
49
22
39
ТОВ «ХОЛІ ГРУП»
224
20
55
69
74
6
40
ТОВ «ЮАБ ДЖОКЕР»
224
66
39
44
50
25
41
ТОВ «ПК „ЕКОПРОДУКТ“»
226
69
28
32
32
65
42
ТОВ «МАЙСТЕРНЯ КАВИ „БОНЗЕР ПЛЮС“»
227
65
44
12
14
92
43
ТОВ «РОЯЛ ЛАЙФ КАВА ПЛЮС»
229
79
86
15
17
32
44
ТОВ «МІНЕЛЛІ»
229
89
37
33
35
35
45
ТОВ «МЕДХЕДС КОФІ РОСТЕРС»
233
47
47
39
46
54
46
ТОВ «КАВА ІНДАСТРІ УКРАЇНА»
237
3
76
62
69
27

Підприємство
Фінансово-економічні показники, бали
Сума балів
EBITDA(Ефективність роботи капіталу)
Коефіцієнт поточної ліквідності
Коефіцієнт автономії
Коефіцієнт фінансової стійкості
Коефіцієнт оборотності балансу
1
ТОВ «ПК „ЕКОПРОДУКТ“»
6
2
1
1
1
1
2
ТОВ «ФАБРИКА КАВИ ГРУП»
9
1
2
2
2
2

Поділитися результатами

facebook telegram viber
wallet_img

Про методику аналітики

Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.

Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.

faq_img

Найчастіші питання

Як часто оновлюється інформація?
- Інформація на сайті оновлюється після публікації розпорядником відкритих даних
На підставі яких даних проводиться аналітика?
- Аналітика проводиться на підставі фінансово-економічних показників, отриманих з відкритих офіційних даних: Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України та інших джерел. Детальніше у розділі: Про методику аналітики.
Чи може ТОВ "ПК "ЕКОПРОДУКТ" взяти участь у номінації?
- Статус “Компанія року” або “Вибір споживача” надається в результаті офіційного аналітичного дослідження. Успішне проходження загальнонаціональної аналітики та внесення компанії до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг надає право участі у номінації "Компанія року" / “Вибір споживача”.
Який основний КВЕД ТОВ "ПК "ЕКОПРОДУКТ"?
- На момент останнього оновлення, згідно із загально галузевим класифікатор видів економічної діяльності 1083: «Виробництво чаю та кави».
Який код ЄДРПОУ ТОВ "ПК "ЕКОПРОДУКТ"?
- На цій сторінці ми вказуємо (ЄДРПОУ) для юридичних осіб. Для ТОВ "ПК "ЕКОПРОДУКТ" це 30474971.
Які організації можуть увійти до реєстру?
- До Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг можуть бути внесені компанії, які пройшли перевірку благонадійності та фінансово-економічний аналіз. Аналітика проводиться на підставі показників попереднього звітного або календарного року.
Які критерії аналізу для учасників номінації?
- Методика аналізу підприємств та організацій включає в себе 3 (три) основні етапи: 1. Аналіз та актуалізація даних всіх підприємств України. 2. Експертна оцінка галузі та діючих підприємств, ранжування за критеріями, формування реєстру. 3. Репутаційна перевірка. Детально про критерії та методику зазначено у розділі: Про методику аналітики
Як часто оновлюється інформація щодо податкової заборгованості підприємства?
- Інформація про податкову заборгованість оновлюється на запит у режимі реального часу.
Ми не подавали заявки. Як наше підприємство увійшло до Реєстру?
- Аналітика проводиться серед усіх діючих підприємств, що забезпечує об'єктивність дослідження та виключає вплив на результат.
info_img

Інформація про компанію ТОВ "ПК "ЕКОПРОДУКТ"

Компанія ТОВ "ПК "ЕКОПРОДУКТ" зареєстрована 2004-08-11 за адресою 76018, Україна, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вулиця Торгова, будинок 1 . Керівник організації ПОЛІЩУК СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 1083: Виробництво чаю та кави.


Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена ​​з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.

Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.

Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.


Джерела даних:

  • • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
  • • Державна податкова служба — tax.gov.ua
  • • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
  • • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
  • • Prozorro — prozorro.gov.ua
  • • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
  • • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
  • • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua

Архів

Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.