Важливо! Цей сайт не належить ТОВ "ТЕЛЕТРЕЙД ДІ.ДЖЕЙ. ЛОКАЛ КОНСАЛТИНГ ЛТД"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ "ТЕЛЕТРЕЙД ДІ.ДЖЕЙ. ЛОКАЛ КОНСАЛТИНГ ЛТД"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ "ТЕЛЕТРЕЙД ДІ.ДЖЕЙ. ЛОКАЛ КОНСАЛТИНГ ЛТД"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
25641160
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 04.06.1998, 18773
Реєстр платників єдиного внеску, 25.04.2000, 02019911
Номер запису
10701200001057934
Дата у реєстрі
07 травня 2015 р.
Дата реєстрації
02 червня 1998 р.
Керівник
КОКОТА ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
Власники:
НОВОДВОРСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧ
розмір частки - 14062,50 грн.
Статутний капітал:
28125,00 грн
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
01042
Регіон:
Київ, місто
Адреса:
Україна, **, місто Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА КУДРІ, будинок **
Види діяльності
85.32 : «Професійно-технічна освіта» (основний)
53.10 : «Діяльність національної пошти»
73.11 : «Рекламні агентства»
70.22 : «Консультування з питань комерційної діяльності й керування»
73.20 : «Дослідження конapos;юнктури ринку та виявлення громадської думки»
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ "ТЕЛЕТРЕЙД ДІ.ДЖЕЙ. ЛОКАЛ КОНСАЛТИНГ ЛТД"
Компанія ТОВ "ТЕЛЕТРЕЙД ДІ.ДЖЕЙ. ЛОКАЛ КОНСАЛТИНГ ЛТД" зареєстрована 2015-05-07 за адресою Україна, 01042, місто Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА КУДРІ, будинок 26 . Керівник організації КОКОТА ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 8532: Професійно-технічна освіта.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.