Важливо! Цей сайт не належить ТОВ ДВСП "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗПРОМСЕРВІС"
Ви переглядаєте аналітичний звіт про підприємство на порталі аналітичного центру.
ТОВ ДВСП "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗПРОМСЕРВІС"
✓ Діюча організація
Скорочена назва:
ТОВ ДВСП "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗПРОМСЕРВІС"
Організаційна правова форма:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
ЄДРПОУ
19435396
Дата реєстрації
21 червня 2004 р.
Керівництво вищого рівня
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ
Керівник
ГОРЯЧЕВ ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ
Статутний капітал:
700000,00 грн
Регіон:
Київ, місто
Види діяльності
46.71 : «Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами» (основний)
46.12 : «Діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами»
46.14 : «Діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками»
46.69 : «Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням»
46.90 : «Неспеціалізована оптова торгівля»
47.30 : «Роздрібна торгівля пальним»
Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів
Реєстр платників податків, 30.04.1993, 691
Реєстр платників єдиного внеску, 29.06.1993, 0401040935
Номер запису
12241200000017968
Дата у реєстрі
11 жовтня 2005 р.
Власники:
ГОРЯЧЕВ ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ
розмір частки - 700000,00 грн.
Статут:
Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)
Індекс:
04074
Адреса:
Україна, **, місто Київ, ВУЛИЦЯ СОКАЛЬСЬКА, будинок **
Про методику аналітики
Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.
Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.
Найчастіші питання
Інформація про компанію ТОВ ДВСП "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗПРОМСЕРВІС"
Компанія ТОВ ДВСП "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗПРОМСЕРВІС" зареєстрована 2005-10-11 за адресою Україна, 04074, місто Київ, ВУЛИЦЯ СОКАЛЬСЬКА, будинок 4 . Керівник організації ГОРЯЧЕВ ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ, основний вид діяльності (КВЕД) 4671: Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.
Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.
Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.
Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.
Джерела даних:
- • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
- • Державна податкова служба — tax.gov.ua
- • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
- • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
- • Prozorro — prozorro.gov.ua
- • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
- • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
- • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua
Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.