Реєстр кращих постачальників товарів та послуг 2019

Регіон:

Україна

Категорія реєстру

ААА

КВЕД: 96.01

«Прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів»


Підприємство
Фінансово-економічні показники, бали
Сума балів
Баланс на кінець
Оборотні активи
Баланс на кінець
Дебіторська заборгованість
58
ТОВ "АНЕКС ГРУП"
172
72
62
37
1
59
ТЗОВ «НВК „ЄВРОТЕХ-ЗАХІД“»
178
57
59
61
1
60
ПП "ВКФ "БОЕЛЛЕН"
184
39
61
73
11
61
ТОВ "ФАБРИКА СНІЖИНКА"
185
45
40
94
6
62
ТОВ ПОБУТОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВІЖІСТЬ"
189
56
60
72
1
63
ПП "СВІТАНОК УКРАЇНИ"
194
73
65
55
1
64
ТОВ «ТЕХНОЛОГІЇ КІ-КО»
195
74
64
56
1
65
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄВРОЛЮКС"
195
84
75
35
1
66
КП «КОНОТОПСЬКІ ЛАЗНІ»
196
66
69
60
1
67
ПП «СВ-2007»
197
34
94
67
2

Поділитися результатами

facebook telegram viber
wallet_img

Про методику аналітики

Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.

Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.

faq_img

Найчастіші питання

Як часто оновлюється інформація?
- Інформація на сайті оновлюється після публікації розпорядником відкритих даних
На підставі яких даних проводиться аналітика?
- Аналітика проводиться на підставі фінансово-економічних показників, отриманих з відкритих офіційних даних: Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України та інших джерел. Детальніше у розділі: Про методику аналітики.
Чи може ТОВ "СВІЖІСТЬ" взяти участь у номінації?
- Статус “Компанія року” або “Вибір споживача” надається в результаті офіційного аналітичного дослідження. Успішне проходження загальнонаціональної аналітики та внесення компанії до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг надає право участі у номінації "Компанія року" / “Вибір споживача”.
Який основний КВЕД ТОВ "СВІЖІСТЬ"?
- На момент останнього оновлення, згідно із загально галузевим класифікатор видів економічної діяльності 9601: «Прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів».
Який код ЄДРПОУ ТОВ "СВІЖІСТЬ"?
- На цій сторінці ми вказуємо (ЄДРПОУ) для юридичних осіб. Для ТОВ "СВІЖІСТЬ" це 13315231.
Які організації можуть увійти до реєстру?
- До Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг можуть бути внесені компанії, які пройшли перевірку благонадійності та фінансово-економічний аналіз. Аналітика проводиться на підставі показників попереднього звітного або календарного року.
Які критерії аналізу для учасників номінації?
- Методика аналізу підприємств та організацій включає в себе 3 (три) основні етапи: 1. Аналіз та актуалізація даних всіх підприємств України. 2. Експертна оцінка галузі та діючих підприємств, ранжування за критеріями, формування реєстру. 3. Репутаційна перевірка. Детально про критерії та методику зазначено у розділі: Про методику аналітики
Як часто оновлюється інформація щодо податкової заборгованості підприємства?
- Інформація про податкову заборгованість оновлюється на запит у режимі реального часу.
Ми не подавали заявки. Як наше підприємство увійшло до Реєстру?
- Аналітика проводиться серед усіх діючих підприємств, що забезпечує об'єктивність дослідження та виключає вплив на результат.
info_img

Інформація про компанію ТОВ "СВІЖІСТЬ"

Компанія ТОВ "СВІЖІСТЬ" зареєстрована 2004-12-13 за адресою Україна, Вінницька обл., місто Хмільник, ВУЛИЦЯ СЛОБІДСЬКА, будинок 39 . Керівник організації МАЛЬОВАНА НАДІЯ ЗАХАРІВНА, основний вид діяльності (КВЕД) 9601: Прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів.


Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена ​​з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.

Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.

Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.


Джерела даних:

  • • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
  • • Державна податкова служба — tax.gov.ua
  • • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
  • • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
  • • Prozorro — prozorro.gov.ua
  • • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
  • • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
  • • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua

Архів

Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.