Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств України 2025

Регіон:

Україна

Категорія реєстру

ААА+

КВЕД: 58.13

«Видання газет»

Регіон:

Вінницька обл.

Категорія реєстру

ААА+

КВЕД: 58.13

«Видання газет»


Підприємство
Фінансово-економічні показники, бали
Сума балів
EBITDA(Ефективність роботи капіталу)
Коефіцієнт фінансової стійкості
Коефіцієнт поточної ліквідності
Коефіцієнт автономії
Коефіцієнт оборотності балансу
8
ПП «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ „НОВИНИ РОКИТНІВЩИНИ“»
289
118
10
11
11
139
9
ТОВ "ВТ КОМПАНІЯ "РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "ЭХО"/"ВІДЛУННЯ"/
294
90
13
15
15
161
10
ПП «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ „ГРОМАДСЬКА ДУМКА“»
303
55
49
57
59
83
11
ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ „УЖГОРОД“»
314
164
4
5
5
136
12
ТОВ «РЕДАКЦІЯ ВІННИЦЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ГАЗЕТИ „ПОДІЛЬСЬКА ЗОРЯ“»
320
54
44
52
55
115
13
ТОВ «КАРПАТСЬКИЙ ОБ'ЄКТИВ»
347
146
34
40
41
86
14
ПП «НЕТІШИНСЬКИЙ ВІСНИК»
363
61
45
55
57
145
15
КП «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ „ЖИТТЯ І ПРАЦЯ“» РАДИ ОБ'ЄДНАННЯ ПРОФСПІЛОК ЛЬВІВЩИНИ
366
38
82
97
102
47
16
РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ВПЕРЕД»
368
53
87
64
65
99
17
ТОВ «МЕДІАЦЕНТР „ВІСТІ“»
369
183
31
27
27
101

Підприємство
Фінансово-економічні показники, бали
Сума балів
EBITDA(Ефективність роботи капіталу)
Коефіцієнт поточної ліквідності
Коефіцієнт автономії
Коефіцієнт фінансової стійкості
Коефіцієнт оборотності балансу
1
ТОВ «РЕДАКЦІЯ ВІННИЦЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ГАЗЕТИ „ПОДІЛЬСЬКА ЗОРЯ“»
17
2
2
3
3
7
2
ТОВ «„МЕДІА-ГРУПА“РІА»
20
5
1
1
1
12
3
ПП «РЕДАКЦІЯ „ЖМЕРИНСЬКА ГАЗЕТА“»
23
4
4
2
2
11
4
ПП «„РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ“ТРУДОВА СЛАВА»
28
12
3
4
4
5
5
ПП «РЕДАКЦІЯ НЕМИРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОЇ ГАЗЕТИ „ПРИБУЗЬКІ НОВИНИ“»
32
11
7
5
5
4
6
РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «СЛОВО ПЕДАГОГА»
36
8
5
7
7
9
7
ТОВ «РЕДАКЦІЯ БАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ГАЗЕТИ „ПОДІЛЬСЬКИЙ КРАЙ“»
38
7
9
8
8
6
8
ТОВ «ІРК „ЛАДИЖИН-НОВЕ МІСТО“»
39
1
12
12
12
2
9
ПП «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ „ОБРІЇ ОРАТІВЩИНИ“»
39
3
11
11
11
3
10
ПП «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОЇ ГАЗЕТИ „ШАРГОРОДЩИНА“»
43
9
6
9
9
10

Поділитися результатами

Про методику аналітики

Галузева аналітика формується щорічно серед усіх діючих країни на підставі офіційних даних: Єдиного державного порталу відкритих даних, Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України, Даних публічних державних закупівель та інших джерел за попередній звітний період.

Організація проходить 2 основні етапи аналітики: Експертний аналіз підприємств та Ранжування за критеріями серед виду діяльності та підприємств регіону/країни.

Найчастіші питання

Як часто оновлюється інформація?
- Інформація на сайті оновлюється після публікації розпорядником відкритих даних
На підставі яких даних проводиться аналітика?
- Аналітика проводиться на підставі фінансово-економічних показників, отриманих з відкритих офіційних даних: Державної податкової служби, Міністерства юстицій, Державної служби статистики України та інших джерел. Детальніше у розділі: Про методику аналітики.
Чи може None взяти участь у номінації?
- Статус “Компанія року” або “Вибір споживача” надається в результаті офіційного аналітичного дослідження. Успішне проходження загальнонаціональної аналітики та внесення компанії до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг надає право участі у номінації "Компанія року" / “Вибір споживача”.
Який основний КВЕД None?
- На момент останнього оновлення, згідно із загально галузевим класифікатор видів економічної діяльності 5813: «Видання газет».
Який код ЄДРПОУ None?
- На цій сторінці ми вказуємо (ЄДРПОУ) для юридичних осіб. Для None це 02471361.
Які організації можуть увійти до реєстру?
- До Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств або кращих постачальників товарів та послуг можуть бути внесені компанії, які пройшли перевірку благонадійності та фінансово-економічний аналіз. Аналітика проводиться на підставі показників попереднього звітного або календарного року.
Які критерії аналізу для учасників номінації?
- Методика аналізу підприємств та організацій включає в себе 3 (три) основні етапи: 1. Аналіз та актуалізація даних всіх підприємств України. 2. Експертна оцінка галузі та діючих підприємств, ранжування за критеріями, формування реєстру. 3. Репутаційна перевірка. Детально про критерії та методику зазначено у розділі: Про методику аналітики
Як часто оновлюється інформація щодо податкової заборгованості підприємства?
- Інформація про податкову заборгованість оновлюється на запит у режимі реального часу.
Ми не подавали заявки. Як наше підприємство увійшло до Реєстру?
- Аналітика проводиться серед усіх діючих підприємств, що забезпечує об'єктивність дослідження та виключає вплив на результат.

Інформація про компанію None

Компанія None зареєстрована 2018-12-28 за адресою 21100, Україна, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Брацлавська, будинок 31 . Керівник організації ДЖЕДЖУЛА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА, основний вид діяльності (КВЕД) 5813: Видання газет.


Цей сайт не є офіційним державним ресурсом. Інформація представлена ​​з аналітичною метою та може містити неточності. За офіційною інформацією слід звертатися до державних органів.

Реєстри та аналітичні бали засновані на відкритих державних даних та відображають незалежну аналітичну позицію проекту. Вони не пов'язані з офіційної позицією державних органів. Методика розрахунку може уточнюватись.

Публікація інформації спрямована на підвищення прозорості та розвиток добросовісної конкуренції. Обробка здійснюється у рамках законодавства про відкриті дані. Інтерпретація результатів залишається на розсуд користувача.


Джерела даних:

  • • Єдиний державний вебпортал відкритих даних — data.gov.ua
  • • Державна податкова служба — tax.gov.ua
  • • Міністерство юстиції — minjust.gov.ua
  • • Державна служба статистики України — ukrstat.gov.ua
  • • Prozorro — prozorro.gov.ua
  • • Пенсійний фонд України — pfu.gov.ua
  • • Державна система правової охорони інтелектуальної власності — ukrpatent.org/uk
  • • Міністерство цифрової трансформації України — thedigital.gov.ua

Архів

Дякую, Вашу заявку відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.