Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Завжди разом: від професійної аналітики до оцінки бізнес-результатів

Дата: 2022-02-12
Переглядiв: 3147

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр залишається надійним партнером українського середнього та малого бізнесу з надання послуг фінансово-економічної аналітики та галузевих досліджень ринків, що гарантують вірний вибір вектора подальшого розвитку для забезпечення лідерства

За даними Міністерства економіки України, показники експорту за підсумками 2021 року досягли рекордного показника в $68,2 млрд, при позитивному сальдо зовнішньої торгівлі в $443,2 млн. Отже, для українських підприємств та компаній експортна орієнтованість стає сьогодні вирішальним фактором у виборі їх бізнес-стратегії довгострокового розвитку. Але для побудови науково обґрунтованих та практичних прогнозів стабільності та інвестиційної привабливості суб'єктів підприємництва, сьогодні неможливо обійтися без індивідуальної та професійної аналітики всіх аспектів управління та фінансування, бізнес-процесів та ділового реноме.

Кваліфікованими спеціалістами з цього питання, українська професійна спільнота назвала експертів Всеукраїнського аналітичного галузевого центру, які за підсумками показників фінансового року визначають національних чемпіонів бізнесу, які й отримують номінації «Компанія року» та «Вибір споживача».

Професіоналізм, багаторічний досвід та авторські методики дозволяють нам проводити фінансово-економічний, юридичний, рейтингово-порівняльний та репутаційний аналіз діяльності підприємств та організацій, які працюють у всіх галузях української економіки та щороку формувати Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств, а також Реєстр кращих постачальників товарів та послуг. Ці офіційні статичні дані є зручними та корисними бізнес-навігаторами для іноземних та великих національних інвесторів, які перебувають у пошуку українських партнерів з бездоганною діловою репутацією для розширення бізнес-активності та реалізації різноманітних програм співпраці.

Швидкість обробки даних, фокус на соціально відповідальних рішеннях та кращих практиках, клієнтоорієнтованість та глибока обізнаність у проблематиці середнього та малого бізнесу роблять Всеукраїнський аналітичний галузевий центр цінним партнером та авторитетним консультантом у співпраці. А висока якість професійної маркетингової та фінансової аналітики допомагає опрацьовувати розрахункові коефіцієнти, які характеризують стабільність, рентабельність, ефективність роботи капіталу аналізованих компаній.

Свідченням цього є не лише вдячні листи наших клієнтів, а й престижність відзнак, які є надійними підтвердженнями продовження процесу динамічного розвитку та інноваційної модернізації української економіки. Разом до нових вершин бізнесу у новому фінансовому році!

 

Нафтогазхім метрологія відгук про ВГАЦ
Інвеструм відгук Всеукраїнський галузево-аналітичний центр
Шахтопроходчиське управління Гірник відгук Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств
Антей подяка Вибір споживача
The host відгук Вибір споживача
Інжинірінг верстати технології відгук Компанія року
Агроексперт відгук ТОВ ВГ Аналітцентр
Біоресоч відгук реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств
Благо інвест буд подяка Компанія року
Лієн відгук про номінацію Компанія року
Біхелс подяка Всеукраїнському галузево-аналітичному центру
Укрградсервіс відгук про сертифікат Компанія року
Смарт ліфт відгук за проведення аналітики
Пульпдент подяка Реєстр надійних партнерів