Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Засідання з питань збереження та розвитку трудового потенціалу України

Дата: 2018-11-29
Переглядiв: 3004

15 листопада проведена нарада-засідання Всеукраїнського галузево-аналітичного центру та Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва спільно з  представниками бізнесу з питань збереження та розвитку трудового потенціалу України 

   

1.  Про збереження та розвиток трудового потенціалу України доповідав Гриненко Анатолій Михайлович (Професор, кандидат економічних наук Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана).
2.  Про стан погашення заборгованості компенсаційних виплат працівникам призваним на військову службу. Про хід проведення перевірок Держпраці разом ДФС з питань легалізації трудових відносин – слухали Василюк Ніну Михайлівну (Заступник головного редактора журналу Державної фіскальної служби України «ВІСНИК»)
3.  Про хід реалізації програми «Відродження льонарства на Поліссі» доповідав Директор ТОВ «Льонагропром» Зарицький Олексій Олексійович.

Також на порядку денному була розглянута судова практика та законодавча норма щодо скорочення чисельності або штату працівників.

В рамках засідання відбулася відзнака Компанії «Тесла Енерго» (м.Житомир), як лідера по впровадженню перспективних технологічних рішень в галузі енергозбереження. 

ТОВ «Тесла Енерго» у листопаді 2018 року поклали старт сонячній енергетиці в Житомирській області, запустивши  одну з сонячних  електростанцій, яка працює в комплексі з екофермою, потужністю 19 мегаватт. До цілі команда  TeslaEnergo йшла 6 довгих років. Генеральний директор компанії, Олег Грамотенко, провів 452 особисті зустрічі з інвесторами та їх представниками та залучив 17 мільйонів євро західних інвестицій.
 Станція знаходиться в Бердичівському районі, Житомирської області, біля села Великі Низгірці. 
Впроваджені передові технології дають екологічно чисту електроенергію на рівні високих міжнародних стандартів та згідно оцінки західних експертів знижують шкідливі викиди CO2 в атмосферу на 665 000 кг щорічно. Для жителів регіону – це не лише стабілізація якості електроенергії в мережі, а щонайважливіше – високооплачувані робочі місця, дохід від оренди землі під станцією та покращення навколишнього екологічного стану.

Співробітників компанії: Цисельську Людмилу Михайлівну, Ярошевського Руслана Анатолійовича та Закусило Володимира Павловича – відзначено сертифікатами «Професіонал року» 
За здобутки та досягнення в галузі «Виробництво електроенергії» ТОВ «Тесла Енерго» відмічено відзнакою «Компанія року 2017» .

      

З найкращими побажаннями приєднуємося до привітань та бажаємо не зупинятися на досягнутому, йти вперед та втілювати в життя кращі з кращих проектів.