Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Засідання з питань формування громадянського суспільства, та розвитку України на шляху до Євроінтеграції

Дата: 2018-12-26
Переглядiв: 2771

21 грудня була проведена спільна нарада-засідання УФПО, Всеукраїнського галузево - аналітичного центру, Асоціації економічного співробітництва та розвитку і громадських організацій  за участю представників бізнесу.

В засіданні взяли участь кандидати економічних та соціологічних наук, представники працівників підприємств нафтової ї газової промисловості, підприємства агропромислового комплексу, металургійної промисловості та санаторно-куротного напряму. Захід відбувся за підтримки компанії INTERNATIONAL BUSINESS COMMUNITY.

 

На нараді було розглянуто одне з найголовніших питань сьогодення в Україні: «Формування громадянського суспільства,  як основи цивілізаційного розвитку України на шляху до Євроінтеграції».

Євроінтеграція – це процес впровадження європейських норм в українське законодавство. Таке впровадження має забезпечити: стабільну економіку, правову державу, чисте довкілля, якість харчових продуктів, соціальна захищеність громадян, високий рівень життя. Це єдиний економічний, соціальний та гуманітарний простір, де відмовилися від кордонів та зайвих умовностей задля вільного пересування людей, продуктів, капіталів, необмеженого обміну інформацією, культурними та науковими надбаннями.

Стосовного цього питання доповідав Професор, кандидат економічних наук Київського національного економічного університету  ім. Вадима Гетьмана - Гриненко Анатолій Михайлович.

   

Зарицький Олексій Олексійович (Директор ТОВ «Льонагропром») розповів наскільки важлива основа економічного відродження України для створення привабливого інвестиційного клімату. На тлі поточної економічної ситуації вибраний план на зміцнення економіки та забезпечення сталого зростання на 5—7% щороку. Досягненню цієї мети, сприятиме ухвалення великого пакета законопроектів, спрямованих на врегулювання такої низки завдань: підтримку й захист бізнесу, дерегуляції, поліпшення ділового клімату, полегшення доступу до фінансування та залучення інвестицій, заохочення інновацій. Доброю традицією під час важливих візитів в Україну лідерів провідних країн стає проведення двосторонніх бізнес-форумів.

В рамках засідання Голова Правління, Васильченко Олег Анатолійович, ознайомив з презентацією Громадської спілки «Асоціація  економічного співробітництва та розвитку підприємництва», та представив напрямок співраці для підприємств, установ та організацій: щодо роз’яснення питань оподаткування та бухгалтерського обліку, на основі лише офіційної позиції відомств: Державної фіскальної служби України, Міністерства фінансів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства юстиції України, Пенсійного фонду України та інших. Судової та апеляційної практики.

Директор "Всеукраїнського галузево-аналітичного центру" Майсак Вадим Григорович привітав підприємства які є кращими постачальниками товарів та послуг та займають провідну позицію на ринку. Адже тільки професіонали зможуть забезпечити нам спокійне сьогодення і впевнене майбутнє! Організаціям з найбільш ефективними показниками були вручені відзнаки «Вибір Споживача 2018» та «Компанія Року 2018».