Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Запрошуємо відвідати Київський міжнародний економічний форум, що відбудеться 8-9 листопада

Дата: 2019-10-30
Переглядiв: 5151

Київський міжнародний економічний форум 2019 (КМЕФ) вже шостий рік поспіль є головною бізнес-подією, що присвячена актуальним для економічного розвитку країни питанням. Захід відбудеться 8-9 листопада 2019 року у місті Києві та проходитиме на найвищому рівні за участю представників українського Уряду та парламентаріїв, відомих економістів, бізнесменів та провідних експертів.

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — провідна міжнародна платформа, де аналізують та обговорюють перспективи розвитку української та глобальної економіки, бізнесу, підприємництва, а також визначають їх вплив на політику та суспільство.

Цього року у Форумі візьмуть участь понад 100 спікерів з більш як 30 країн світу, а також 2000 учасників, серед яких бізнесмени, політики, експерти, науковці і підприємці.

Головне питання форуму в 2019 році - майбутнє в мінливому світі. Від бізнес-кейсів до далекоглядних ідей - доповідачі КМЕФ розкажуть про швидкі зміни економіки під впливом технологій. Підприємці, топ-менеджмент, аналітики і стратеги компаній, а також керівники міжнародних організацій дадуть відповідь на головне питання: що таке четверта промислова революція і як до неї підготуватися?

ПРОГРАМА ФОРУМУ

*Решту спікерів та більш детально з програмою КМЕФ 2019 Ви можете ознайомитися на сайті https://forumkyiv.org/uk/.

Телефонуйте  +38 (044) 228-41-48,  +38 (094) 828-41-48  та отримайте спеціальні умови відвідування від  INTERNATIONAL BUSINESS COMMUNITY і Асоціації економічного співробітництва та розвитку підприємництва, або введіть промокод "IBC_00" при замовленні квитків.