Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Запорізький абразивний комбінат вперше став Компанією року за вагомий внесок у розвиток регіону

Дата: 2023-08-18
Переглядiв: 824

Запорізький абразивний комбінат - Компанія року 2022

Запорізький абразивний комбінат — єдиний виробник шліфувальних матеріалів в Україні та один з найбільших виробників абразивів у Східній Європі.

Виробничі потужності заводу знаходяться в Запоріжжі. Асортимент продукції компанії включає широкий спектр абразивних матеріалів, таких як карбід кремнію чорний, карбід кремнію металургійний, електрокорунд нормальний, нітрид бору, карбід бору, а також абразивний інструмент: обдирні, шліфувальні та відрізні круги різних типів і розмірів.

Продукція компанії виробляється з використанням новітніх технологій і проходить суворий контроль якості, щоб забезпечити відповідність найвищим стандартам. Наш завод підтверджує досягнуті стандарти сертифікатом відповідності ISO 9001 та експортує свою продукцію в більше ніж десять країн світу: Німеччину, Туреччину, Грузію, Литву, Польщу, Італію, Чехію, Словенію, Швейцарію, США, Іспанію та Францію. 

«Навіть у найскладніші часи для країни, під час широкомасштабне вторгнення російської федерації, ми продовжуємо розвиватися. Ми горді, що змогли збільшити частку продажів на глобальному ринку та відкрили нові країни для нашої продукції. Ми продовжуємо збільшувати обсяги виробництва, створювати нові робочі місця та сплачувати податки в бюджет України», - заявив голова Наглядової ради підприємства Максим Білявський.

За його словами, наразі однією з ключових ініціатив заводу є розширення присутності на ринку Європейського Союзу. 

Ми впевнені, що якість нашої продукції та високі стандарти ділової етики стануть вагомими перевагами у відносинах з європейськими партнерами. 

 

Контакти:

Приватне акціонерне товариство
"Запорізький абразивний комбінат"
44, вул. Олексія Поради,
м. Запоріжжя, 69600, Україна
Сайт: https://www.abrasive.zp.ua/

LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/pjsc-zaporizhzhia-abrasive-plant
Телефони: +38 061 287 67 94
                    0 800 33 46 15
E-mail: export@abrasive.zp.ua

            us7@abrasive.zp.ua

Запорізький абразивний комбінат став Компанією року 2022