Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

За результатами експертного аналізу, компанія "Техно-Друк" отримала заслужену відзнаку "Компанія року 2022"

Дата: 2023-10-05
Переглядiв: 502

Починаючи з 2016 року компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник поліграфічної продукції на ринках України та Центральної Азії та рухається в напрямку виходу на Європейський ринок. У 2022 році
виробництво в повному складі релокувалось з м. Харків і продовжує підтримувати нашу країну на економічному фронті.

На сьогодні, маючи великий асортимент якісних матеріалів, широкий спектр технологій, 20-річний досвід команди спеціалістів, які розробляють і друкують продукцію, ми маємо найголовніше — довіру і чудові партнерські відносини як з клієнтами, так і з постачальниками. Нам довіряють лідери ринку!

Крім цього, наявне положення компанії допомагає відвідувати різні заходи за кордоном і бути в курсі всіх інновацій, які втілюються у життя на виробництві компанії, ми розвиваємось і розширюємось, купуючи нове обладнання та збільшуючи можливості задля того, аби задовольнити всі побажання наших клієнтів.

«Сьогодні ми з Вами працюємо на економічному фронті держави, ми розширюємось і надаємо робочі місця, більшість співробітників компанії мають статус ВПО, ми платимо податки та не залишаємось осторонь від потреб ЗСУ, серед нас є і ті, хто вступив до лав Збройних Сил України, тож рухаємось вперед і не зупиняємось!» - такими словами директорка ТОВ «Техно-Друк», Кудрявцева Альбіна мотивує своїх працівників на роботу і подальший розвиток.

Тож працюємо надалі, виготовляючи етикетки для харчових продуктів, напоїв, побутової хімії для потреб нашої країни.

Віримо в ЗСУ та перемогу України!