Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

За час дії воєнного стану підприємці отримали більше 47 тис. кредитів у межах Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Дата: 2024-03-05
Переглядiв: 485

Урядова програма “Доступні кредити 5-7-9%”, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва, стартувала ще у лютому 2020 року. Єдиним учасником Фонду є Уряд в особі Міністерства фінансів України, і ось вже протягом чотирьох років, завдяки цій програмі, держава підтримує мікро, малий та середній український бізнес. В умовах воєнного стану фінансування даної програми не припинилось, а згодом для оптимізації процесу надання пільгових кредитів уряд прийняв додаткову Постанову (від 14 березня 2023 р. №229).

За час дії Державної програми було укладено більше 80 тисяч кредитних договорів, на загальну суму близько 280 млрд грн.

Більше половини цих договорів, а саме 47 тисяч, на суму 189 млрд грн, було укладено вже під час повномасштабного вторгнення рф.

Зазначимо, що для кращої реалізації програми в сучасних реаліях, 27 грудня минулого року Уряд зняв обмеження в отриманні державної підтримки стосовно деяких категорій підприємств, які постраждали від бойових дій.

Ми впевнені, що український бізнес не лише вистоїть, долаючи всі труднощі, але й буде ставати тільки краще, невпинно розвиваючись до нових горизонтів. Адже наш бізнес керується українцями - сильними, незламними, непереможними!