Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр долучився до організації відправки допомоги у рамках програми підтримки армії

Дата: 2023-10-25
Переглядiв: 1712

Кілька днів тому до бійців ЗСУ було відправлено чергову партію волонтерської допомоги у рамках програми підтримки армії, організованої Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва, спільно із Всеукраїнським галузево-аналітичним центром. 


Настає холодна половина року, тож, за запитом військових, було закуплено каталітичні вуличні газові обігрівачі, та змінні блоки до них. Вуличний обігрівач працює без підключення до електромережі і укомплектований п'єзопідпалом, датчиком полум'я, датчиком чадного газу СО і захистом від перекидання. Такі характеристики роблять використання обігрівача безпечнішим. Також було відправлено партію гігієнічних засобів для наших захисників.

Організація відправки допомоги

Ми будемо продовжувати відправляти допомогу бійцям. Також ми маємо надію, що жоден представник українського бізнесу не залишиться осторонь, та кожен буде продовжувати робити посильні внески у підвищення обороноздатності нашої країни не лише сумлінно сплачуючи податки, але й допомагаючи ЗСУ.  Ця допомога є вкрай важливою, адже, незважаючи на максимальну підтримку держави, бійці потребують більшого. Саме ці потреби ми можемо закривати зусиллями небайдужих та українського бізнесу. Адже, поки військовослужбовці захищають нас на фронті, ми маємо захищати їх в тилу.