Новини

ТОВ «Маркетинг Лінк» третій рік поспіль увійшло в Реєстр надійних та ...

Асоціація економічного співробітництва та розвитку підприємництва відзвітувала п ...

Компанія ProMICE – надійний партнер з організації заходів в Україні та сві ...

Viseven - міжнародна продуктова компанія з українським корінням отримала відзнаку «Компанія Року»

Дата: 2020-12-17
Переглядiв: 1569

За результатами Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, компанія Viseven отримала нагороду національної відзнаки "Компанія року 2019" за вагомий внесок у розвиток економіки регіону та відмінну динаміку розвитку підприємства, тим самим підтвердивши статус лідера у сфері інформаційних технологій та комп'ютерних систем. 

Про компанію: Viseven - міжнародна продуктова компанія з українським корінням, яка за 10 років виросла зі стартапу в світовий бренд з командою в понад 500 спеціалістів з усіх куточків світу. Viseven Group - провідний постачальник цифрових рішень для ТОП-50 світових компаній фармацевтичної індустрії. Офіси компанії знаходяться в трьох містах України: Житомирі (Development Hub), Києві та Вінниці, а також в Естонії, США, Канаді та Індії. Представники Viseven є в Швейцарії, Китаї, Іспанії та Японії.

Компанія пропонує широкий спектр ІТ-послуг, в тому числі власну унікальну платформу eWizard – SaaS - рішення для створення і управління інтерактивним контентом для фармацевтичних компаній. Також компанія спеціалізується на створенні повного комплексу рішень для фармацевтичної індустрії, а саме: сервіс дистанційного спілкування для медичних представників фарма-компаній з лікарями, мобільні додатки, навчальні VR і AR програми та відео, CLM і CRM системи.

У 2018 році, згідно дослідженню та аналізу фінансово-економічних показників, компанія Viseven Group також потрапила до рейтингу найбільш надійних та привабливих підприємств. Компанія Viseven була нагороджена званням «Лідер року» і потрапила до списку топ найкращих IT-підприємств y Житомирській області. Вже 11 років поспіль компанія успішно зміцнює свої позиції на міжнародном ринку та створює нові, інноваційні технології. 

Компанія Viseven добре відома як організатор безкоштовних курсів навчання для тих, хто бажає стати професійним веб-розробником. Viseven IT Academy - комплексна програма навчання, як для front-end розробників, так і для інших фахівців в IT.

Дізнатися більше про компанію та її діяльність ви можете за наступними контактами: 

E-mail: info@viseven.com 

Офіси компанії та контакти: https://viseven.com/contact-us

Офіційний сайт компанії: https://viseven.com/