Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Виробник вібропресів «ВАСТ-СЕРВИС+» став «Компанією року 2021»

Дата: 2022-01-28
Переглядiв: 997

 

Компанія «ВАСТ-СЕРВИС+» утретє довела лідерські позиції у своїй галузі та набула статусу «Компанія року 2021».

ТОВ «ВАСТ-СЕРВІС+» Компанія року 2021

 

У попередні роки підприємство отримувало статус «Вибір споживача 2019» та «Компанія року 2018». Що ж дозволило ТМ Vast досягти високих фінансово-економічних показників та увійти в Реєстр надійних та інвестиційно привабливих підприємств 2021 року?

 

Підприємство «VAST» з 2010 року займається виробництвом вібропресів та бетонозмішувальних комплексів для виробництва тротуарної плитки, бордюрів, будівельних блоків та іншої дрібноштучної бетонної продукції.

З компанією працюють понад 200 клієнтів по Україні та понад 20 клієнтів з різних країн СНД. За цей час вони виготовили понад 300 одиниць обладнання вібропресування. Все обладнання, що випускається ними, сертифіковано.

Місія ТОВ «ВАСТ-СЕРВІС+» - виробництво обладнання, яке буде тривалий термін при мінімальних витратах на сервісне обслуговування. Розробка нових зразків та вдосконалення обладнання для його максимальної рентабельності та швидкого терміну окупності.

А тепер докладніше зупинимося на тому, як відбувається виробництво обладнання для тротуарної плитки на підприємстві VAST. За аналог було взято верстат HESS RH 500. Ця модель вважається однією з найбільш продуктивних та рентабельних верстатів у світі. Вирішили взяти за основу вже готову розробку і модернізувати її. Так з'явилася серія верстатів VPS, а саме:

• VPS-400;

• VPS-500;

• VPS-600A.

Отже, чим це обладнання відрізняється від свого «прабатька» HESS? По-перше, програмне забезпечення. Інтерфейс став зрозумілішим, тому експлуатувати вібропрес для виробництва тротуарної плитки серії VPS стало простіше. По-друге, кожна з представлених моделей створена з урахуванням потреб клієнтів. По-третє, це, звичайно ж, ціна, яка явно доступніша, ніж у закордонного конкурента.

Відмінною особливістю вібропресів VAST є максимально жорстка металоконструкція із системою віброблоків загальною потужністю до 80 кН, що дозволяє використовувати цемент у співвідношенні пропорції до інертних 1:10, у той час як на українських аналогах 1:5. Це суттєво впливає на окупність обладнання.

Окрім широкого асортименту  обладнання та комплектуючих, «Васт Сервіс» надає послуги з:

- безкоштовного шеф-монтажу;

- запуск обладнання та навчання персоналу;

- сервісної служби швидкого реагування;

- організації відділів продажів та реклами.

«Васт Сервис» став «Компанією року 2021»

 

Компанія «VAST» виробляє вібропреси, що не поступаються європейським аналогам, як технічними характеристиками, так і продуктивністю. Вони випускають вібропреси для всіх категорій бізнесу та знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта відповідно до його потреб та можливостей.