Новини

Зараз чи не кожне підприємство зіштовхується із ситуацією, коли працівники отрим ...

Компанія "Кайрос-К" працює на ринку бухгалтерських послуг понад 8 рокі ...

Відзначаючи майже два десятиліття неперервної інновації та відданості якості, ТО ...

Виробник алюмінієвого профілю ТОВ "Алюпол"

Дата: 2023-07-19
Переглядiв: 708

ТОВ Алюпол - Компанія року 2022

 

Вже четвертий рік поспіль ТОВ "Алюпол" входить до реєстрів, що формує Всеукраїнський галузево-аналітичний центр, у співпраці з організаційними партнерами.

 

Цьогоріч компанія увійшла до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг та отримала відзнаку "Компанія року 2022". Набутий статус визначає ТОВ "Алюпол" як одного з лідерів на ринку України серед компаній, які працюють у розрізі КВЕД 24.42 "Виробництво алюмінію".

 

Виробничі потужності підприємства виділяються найновішим обладнанням та сучасними технологіями виробництва алюмінієвого профілю, що дозволяє випускати широкий асортимент продукції високої якості. При виробництві використовуються заготовки виключно із первинної сировини. Саме це вирізняє продукцію компанії серед інших на українському ринку. Крім цього, виробничий процес є абсолютно екологічно чистим завдяки тому, що при виробництві не змінюється агрегатний стан алюмінію.

 

Спеціалісти компанії виготовляють профіль виключно на основі європейських норм та вимог, тож клієнти заводу "Алюпол", який входить до холдингу "Grupa Kęty S.A.", можуть бути впевненими у найвищій якості продукції.