Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

Вина Коблево

Дата: 2020-04-24
Переглядiв: 1882

Краще вино України – KOBLEVO. Його обирають споживачі і рекомендують сомельє!

За даними дослідження Всеукраїнського галузево-аналітичного центру, найбільшою популярністю серед споживачів користується KOBLEVO! Бренд KOBLEVO увійшов до реєстру кращих постачальників товарів та послуг й отримав золоту зірку якості і відзнаку споживачів.

Спеціальна технологія виробництва, яку використовують винороби KOBLEVO забезпечує особливий насичений смак та гармонійний аромат. KOBLEVO безперервно вдосконалює виробництво впроваджуючи передові технології та розвиває власну сировинну базу, розширюючи площі виноградників, які наразі займають більше 2 500 га. Унікальний терруар - м'який клімат, близькість моря, оптимальна кількість сонячних днів в році дозволяють вирощувати ідеальний виноград для виробництва вин європейського рівня.

Найкращий виноград для лімітованих колекцій, збирається уночі, до перших променів сонця. Далі ягоди обробляються холодом, і зберігають температуру від 13-15 °C. Зберігаться виноматеріал у сховищі, яке вміщує до 20 мільйонів літрів.

У цеху по переробці винограду встановлені сучасні лінії італійської фірми Della Toffola, потужність перероблювальних ліній 160 тонн на годину. При виробництві вин KOBLEVO застосовується технологія холодного розливу, яка дозволяє зберегти первинний колір, гармонійний смак, чудовий аромат і всі природні властивості виноградної ягоди.

Крім того, одна з перших в Україні лінія холодного стерильного розливу, встановленана підприємстві, обладнана установкою стерильної фільтрації Innotec - світового лідера в області мікрофільтрації.

Вина KOBLEVO входять в ТОП-3 найбільш популярних винних брендів України і гідно конкурують з міжнародними винними брендами, представленими в Україні. Шукайте вино в оновленому дизайні! Адже « Можна, якщо хочеться!» саме так звучить новий слоган KOBLEVO.